انرژی درمانی-ارتعاش-شفا-ریکی-پرانا-آموزش انرژی درمانی-اشا-انرژی درمانی-ارتعاش-شفا-ریکی

برای مبارزه با درمان های شبه علم موجود در مورد کووید 19، میتوان اقدامات مختلفی را انجام داد؛ به عنوان مثال کارشناسان تاکید میکنند که بیمارستانها، مراکز درمان و همچنین دانشگاهها نباید به هیچ شکلی به چنین درمانهایی اعتبار ببخشند. با دقت در مطالب طاهری، باطل بودن آن مشخص می شود؛ چراکه طریق مشترک برای کافر و مؤمن، آن هم بدون مقدمه و خودسازی در مسیر کمال، اجتماع نقیضین است، وی از یک سو عرفان خود را همان صراط مستقیم می داند. بحث تفویض هم در ریکی و هم حلقه وجود دارد. درحالی که این تمایز بین مؤمنان و کفار در قرآن وجود دارد و در مقابل صراط مستقیم، صراط جحیم نیز آمده است. آن گونه که از بررسی آیات قرآن مجید برمی آید صراط مستقیم ، همان آیین خداپرستی و دین حق و پایبند بودن به دستورات خداست. اصل: هر انسانی صرف نظر از نژاد، ملت، دین و مذهب، تحول خواه و کمال پذیر بوده، می تواند در صراط مستقیم قرار بگیرد (همان، ص۱۰۲). این اقدام که تفویض توانایی فرادرمانگری و لایه محافظ آن به فرد است، پس از نگارش یک سوگندنامه مبنی بر استفاده صحیح و انسانی از این اتصال صورت می گیرد و بلافاصله بعد از آن، می توان فرادرمانگری راه دور و نزدیک و با تمام جزئیات تجریه کرد (طاهری، ۲۰۱۱ج، ص۱۴۶).

اتصال فرادرمانگری در یک جلسه به شخص تفویض می شود. بنابراین، اگر قرآن می گوید: صراط مستقیم، همان دین و آیین الهی در جنبه های عقیدتی و عملی است، این فرض باطل است که صراط دیگری وجود داشته باشد که از دید طاهری جنبه رحمانیت عام الهی و اتصال به شبکه به اصطلاح شعور کیهانی است و فارغ از اعتقاد و انجام عمل صالح باشد. از سوی دیگر، هیچ ملاک ایمانی یا عمل صالح برای این اتصال قائل نیست. • یعنی وجود انرژی در موجودات غریزی است و نیاز به اكتساب آن نیست؟ • یعنی وجود انرژی در موجودات غریزی است و نیاز به اکتساب آن نیست؟ آیا او یک واسطه همانند سایر واسطه ها در احضار یا تسخیر موجودات دیگر نیست؟ پرانا در یک مکان قرا نمی گیرد و از یک مکان به مکان دیگر می رود.زمانی را در نظر بگیرید که شما برای یک نفر دعا می کنید.

تانزانیت کل روند بهبود سیستم چاکراها را تقویت کرده و قدرت تجلی شما را افزایش می دهد. قدرت هرمی به شما کمک می کند تا سلامت و بدن فیزیکی خود را حفظ کنید. از راهنماییهای کلی تا بهرهبرداری، بازاریابی، ساختار و امور مالی، میتوانیم به شما در ساختن یک طرح تجاری اتاق نمک کمک کنیم تا همهچیز را در چشمانداز خود قرار دهید.در این مقاله همچنین میتوانیم به شما کمک کنیم تا یک برنامه بازاریابی برای تجارت غار نمک خود ایجاد کنید. در این قسمت از مقاله می خواهیم به نحوه تاثیر و تکنیک چاکرا درمانی بر سلامتی بدن بپردازیم. به همین ترتیب، پس از ورود به ریکی I مجرا باید چرخه ۲۱ روز را تکمیل می کرد، قبل از آنکه استاد او را برای آغاز مرحله ریکی II احضار کند. و پس از تشخیص اینکه تا سطح خاصی پیشرفت کرده است، آن گاه استاد اجازه ورود می داد (پالان، ۱۳۸۴، ص۳۶). در ریکی، استاد پس از طی مراحلی توسط مربی به او این اجازه را واگذار می کند: پس از تشخیص اینکه تا سطح خاصی پیشرفت کرده است، آن گاه استاد اجازه ورود می داد (پالان، ۱۳۸۴، ص۳۶). ازآنجاکه انسان شمول است، همه انسان ها صرف نظر از نژاد، ملیت، دین، مذهب و عقاید شخصی، می توانند جنبه نظری آن را پذیرفته و جنبه عملی آن را مورد تجربه و استفاده قرار دهند (طاهری، ۱۳۸۸الف، ص۵۵).

در اینجا لازم است مقایسه ای بین صراط مستقیم طاهری، که همان اتصال به شبکه شعور کیهانی است، با تفسیری که در قرآن کریم از صراط مستقیم ارائه می کند، بیان کنیم. همچنین می فرماید: ألَمْ أعْهَدْ إِلَیْکُمْ یا بَنِی آدَمَ أنْ لا تَعْبُدُوا الشَّیْطانَ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُبِینٌ وَأنِ اعْبُدُونِی هذا صِراطٌ مُسْتَقِیمٌ (یس: ۶۰ـ۶۱)؛ ای فرزندان آدم مگر با شما پیمان نبستم که شیطان را پرستش نکنید و مرا پرستش کنید. وی می گوید: 30 تا 45 دقیقه ورزش یوگا كه شامل: نفس های عمیق، مدیتیشن و نشستن روی زمین است، می تواند مشكل شما را حل یا كمتر كند یوگا به خواب شما کمک میکند. نکته مهمی که هم در حلقه و هم در ریکی دیده می شود، این است که برای دریافت این نیروی شفابخش الهی، نیازی به اعتقادات خاص یا ایمان به ادیان الهی نیست و گفته می شود: برای دریافت آگاهی فرقی ندارد فرد مشرک باشد یا کافر و گناهکار. ازجمله، از پیامبر صلی الله علیه و آله چنین نقل شده است: الصِّراطَ الْمُسْتَقِیمَ صراط الانبیاء و هم الذین انعم اللَّه علیهم (حویزی، ۱۴۱۵ ق، ص۲۰)؛ صراط مستقیم راه پیامبران است و همان ها هستند که مشمول نعمت های الهی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید