انرژی درمانی ریکی چیست؟

شبکه ای که شفابخش تمام بیماریهای روحی و جسمی لاعلاج است. این یک یادآوری برای ابراز تشکر از همه چیزهایی است که دارید. بسیاری از کسانی که این روش انرژی درمانی ریکی را تجربه کرده اند می گویند احساس راحتی و آرامش می کنند. اما متخصصان ریکی در پاسخ به چنین انتقادهایی تأکید میکنند که ریکی واقعا برای سلامتی و کاهش استرس مفید است، اما بهسختی میتوان این مزیتها را با مطالعات علمی ثابت کرد. سردسته این عرفان چه سابقه علمی و دینی دارد؟ معمولا در انتقاد به ریکی گفته میشود که بدون هیچگونه شواهد علمی ادعا به درمان بیماریها دارد. وقتی صحبت از نیروی چی میشود ناخودآگاه به یکباره به یاد فیلم های چینی می افتیم که استاد کنگ فو از درختی به درختی دیگر پرواز میکند و کمترین نقش ممکن را در جاذبه زمین شاهد هستیم! این ذهن شماست که این نیرو را در وجودتان تولید و برانگیخته میکند. ✨برخلاف آن که برخی فکر میکنند رِی کی صرفاً ” کی ” یا ” پرانا ” یا همان نیروی حیاتی نیست ، بلکه یکی از اثرات آن اینست که پرانا را به جریان میاندازد و همینطور کمبود آن را جبران میکند. برخی از پزشکان ریکی را به عنوان طب سوزنی بدون سوزن توصیف می کنند.

ریکی یک رویکرد مکمل سلامتی است که در آن پزشکان دست خود را بر روی نواحی مختلف بدن یا بالای آن قرار می دهند. 1. با صدای بلند یا خود بگویید “فقط برای امروز ، من فکر نگرانی را آزاد می کنم”. انتقال انرژی از طریق ریکی ممکن است باعث ایجاد آرامش ، آرامش و سبکی در افراد شود که به آنها اجازه می دهد تا با درون خود در تماس باشند و به وضوح در زندگی خود فکر کنند. و گرچه احساس اینکه این نگرانی از یک منبع خارجی ناشی می شود آسان است ، ریکی اظهار داشت که از درون شروع می شود. هدف از پیشرفت معنوی، بهبود بخشیدن این ارتباط و مشاهده الوهیت در درون خود و پیرامونتان می باشد. متاسفانه دانش مردم از بابت انرژی چی در این حد است که آنان میدانند انری چی چیست, حتی تمرینات لازم جهت دریافت این انرژی را نیز میدانند, اما بزرگترین اشتباه آنان در رابطه با انرژی چی منشا دریافت آن است! 1. با صدای بلند یا برای خود بگویید “فقط برای امروز ، من افکار عصبانی را آزاد می کنم”.

به دنبال شباهت بین احساسات گذشته و احساسات فعلی خود باشید. همیشه می توانید انتظار داشته باشید که پس از جلسه ریکی احساس آرامش فوق العاده ای کنید. از شما دعوت میکنیم با علی لند همراه باشید… هر حالتی از دست تا زمانی نگه داشته میشود که درمانگر احساس کند، جریان انرژی متوقف شده است. ✨در رِی کی هر شخص میتواند با یک همسویی و کمی تمرین توان بالایی برای شفابخشی به دست آورد ، همسویی به خودی خود موجب نوعی شفا و گشودگی تواناییهای شخص میشود و هرگز شخص را از تعادل خارج نمیکند. تصور کنید هر وقت نفس خود را بیرون می دهید انرژی عصبانی را از دست می دهید. درگیری باموجودات غیرارگانیک،در زندگی روزمره همه ما هست ولی ماازآن بی اطلاعیم.بعضی از بیماری های ذهنی و جسمی ما ،مربوط به موجودات غیر ارگانیک هست. انرژی نامحدود و بی نهایت دائمی. تمرین کنندگان ریکی معتقدند که بهبود جریان انرژی در اطراف بدن می تواند باعث آرامش ، تسکین درد ، تسریع بهبود و کاهش سایر علائم بیماری شود. این به افراد اجازه می دهد استرس کمتری احساس کنند ، یادگیری و حافظه را تقویت می کند ، وضوح ذهنی را افزایش می دهد ، و بهبود جسمی/ درد جسمی کمتر را افزایش می دهد.

✨رِی کی انرژی ابعاد والاتر است و یکی از مهمترین ویژگیهای آن بالابردن میزان ارتعاش انرژی شخص و توسعه روند پیشرفت روحی شخص میباشد که ما آن را در این فرهنگ ” معراج ” یا ” Ascension ” مینامیم. مذهب به شما می گوید که الهیت چیست و متن ها ( دعاها )، مکان های مخصوص عبادت و راهنمایانی برای حمایت از شما معرفی می کند. اگر نگران انرژی خود هستید ، فکر کردن در مورد رویدادهای آینده می تواند احساسات منفی ایجاد کند. ✨در رِی کی تمرین کننده حقیقی یاد میگیرد تا با جریان الهی همسو و هم فرکانس شود و شهود خود را به مرور زمان پرورش میدهد. همچنین می توانید کتاب های مربوط به ریکی را در کتابخانه یا کتابفروشی محلی خود پیدا کنید. در طول جلسه ریکی ، دکتر دستان خود مستقیماً روی شما یا درست بالای شما قرار می دهد تا شفا را به منتقل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید