تاثیر سنگ ها بر روی چاکراهای بدن- قسمت اول

آنها از بعدی سرشار از انرژی حرف میزنند که ما قادر به ادراک آن نیستیم اما میتوانیم تأثیرش را در زندگی حس کنیم. بگذارید این را به گام بعدی واگذار کنیم. چون عشق قویترین انرژی را داراست، چاکرای قلب میتواند با بیان و ابراز عشق به همه چاکراهای دیگر تعادل ببخشد. هنگامی که شخصی احساسات خود را برای شما بیان می کند و شما احساس ناراحتی و داوری می کنید و یا بر عکس در درون خودتان سرد و خشک هستید، تمام اینها نشان دهنده ی گرفتگی در چاکرای سوم است. شاید شما اینها را در دوران کودکی تان تجربه کرده اید. شاید یاد گرفته بودید محیط را از راه کج خلقی های روحی تان کنترل کنید. اگر دچار غم و ناراحتی هستید یا قلبتان شکسته است، شاید برای محافظت از خودتان بخواهید در قلبتان را به روی دنیا ببندید. به این نکته هم اشاره داشته باشیم که تمامی هستی یعنی همه رنگ ها – حس بینایی، صداها – حس شنوایی، خوراک ها – حس چشایی، انواع بو ها – حس بویایی، لمس اجسام – حس لامسه، تمامی مطالب – قدرت و توانایی تفکر و منطقی قادر است چاکرا های ما را به صورت کامل تخلیه و یا پر نمایند.

هر چه اتصال شما به مرکز یک چاکرا قوی تر باشد یعنی شما دارید از بیشترین توانایی خودتان استفاده می کنید. تعلقات زمینی کمرنگ می شوند و دیگر به برای داشتن مادیات و هر چیز دنیوی هرگز به خودتان سخت نمی گیرید و کاسه چه کنم را کنار می گذارید و با خرد با کائنات و انرژی هماهنگ و همسو می شوید. تجربه ی شما از مدرسه چه بوده؟ مدرسه ی یک شنبه؟ آموزگاران، والدین، خانواده، کدام یک از این چهره های قدرت، امروز نیز آن تاثیرات را در شما دارد؟ ما سنگ های مختلفی را داریم که هر کدام از این سنگ هامی توانند تاثیرات متفاوتی را بگذارند. برای همه ی فعالیت های ورزشی و تناسب جسمانی، اهمیت رشد و تقویت عضله های شکم و پشت، روشن است.همه ی حرکات بدنی و انرژتیک از این مرکز می گذرند. آیا احساس وحشت می کردید آن چنان که زبان تان می گرفت و فکر می کردید که آموزگار همه ی قدرت را در دست دارد؟ انگیزه تان برای به دست آوردن آرزوهایتان بسیار بالا است. اين مراكز امكان جريان يافتن انرژي به داخل و خارج از بدن را فراهم آورده و برای كنترل اين جريان دارای مكانيسم های تنظيم كننده می باشند .

و باز هم بهگونهاي، تعادل و توازن در كالبد انرژي ايجاد ميشود. طبق دست نوشته هاي قديمي 88000 چاكرا در بدن هر يك از ما وجود دارد و به ندرت مي توان نقطه أي در بدن انسان پيدا كرد كه در برابر دريافت و انتقال يا تغيير دادن انرژي ها حساس نباشد. برای دست یابی به تعادل در چاکراها یا یادگیری چگونگی رفع انسداد آنها میتوان از طیف گسترده ای از روشها استفاده کرد. این سنگ اغلب به رنگ سفید تا سیاه یا آبی – سبز بسته به اندازه آن متغیر است اما دارای سایه هایی از بلورهای سبز یا آبی روشن است که به طور گسترده ای برای تولید جواهرات استفاده می شود. چاکرای مرکزی (چاکرای قلب یا چاکرای چهارم) این دو گروه را به هم متصل میکند و بنابراین به شدت به احساسات جسمانی و روانی ما پیوند خورده است. بنابراین ما نه تنها چاکرای دوم خودمان را تعطیل کرده، بلکه چاکرای سوم را نیز تعطیل کرده ایم. بنابراین جدار بین بدن چهارم و پنجم بزرگتر از جدار مابین بدنهای زیرین است. مالاسپینا معتقد است که ساکت شدن و آزادنویسی تمرینی قدرتمند برای ارتباط قلب با ذهن است جایی که چاکرای گلو بین بدن و ذهن زندگی میکند.

۶- به دست آوردن اطلاعات غیبی از افراد: که البته به مهارت بالایی در ارتباط با جن نیاز هست. شور و حرارت زیاد نیاز به کنترل محیط از طرف شما دارد – اگر وضعیتی را مشاهده می کنید که کنترل از دست شما خارج می شود، محکم بایستید و مانع شوید. اکنون، کف دست خود را به هم بمالید و اجازه دهید انرژی به بدن شما بازگردد، و به شما التیام و انرژی بخشد. اما جدای از نتیجه ای که این رفتار در پی دارد، این رفتاری خارج از کنترل است، زیرا شما اجازه پیدا نکردید خودتان باشید و به رویدادها پاسخ های صادقانه ی خودتان را بدهید. که مدام در حال تحقیر کردن، پاییدن و کنترل شماست و این حس را در شما بر می انگیزد که شما خودتان هیچ کنترلی ندارید. درست این است که به جای اینکه برای موجه نشان دادن خودتان اغراق کنید، کنترل بر محیط داشته باشید. هنگامی که احساسات در سطح شناورند، تفاهم و همدلی بیشتری با خودتان و دیگران دارید. شما یاد گرفتید که برای رسیدن به خواسته هایتان از تایید دیگران به عنوان ابزاری استفاده کنید، بسیار هوشمندانه.

دیدگاهتان را بنویسید