تاثیر سنگ ها بر روی چاکراهای بدن- قسمت اول

285 هرتز در مورد به یاد آوردن و بهبودی شما ، اندامهای داخلی و انرژی شماست. پایه و اساس کار با چاکراها به دست آوردن اطلاعاتی در مورد اوراء، پرانا یا کندالینی و نقاط مهم اعصاب در چاکرای کف دست و پاست. حالا پاندول را ثابت کنید و در مورد هر چیزی دوست دارید از ناخودآگاه تان سوال کنید. مرحله ی سوم، فعال کردن انرژی در چاکرایی است که شما قصد باز کردن آن را دارید. در مطلب آشنایی با فرکانسها و نحوه کارکرد آن با سازو کار فرکانسها آشنا شدیم و در این پست قصد دارم چندی از فرکانسهای مفید را معرفی و دردسترس شما قرار دهم. فرکانس ۵۲۸ قدرت تجسم و شهود شما را فعال میکند. اگر در تلاش برای یافتن آرامش در زندگی یا یافتن ارتباط خود با جهان هستید، مهم این است که چاکرا تاجی خود را باز کرده و متعادل کنید. تا جایی این کار را ادامه دهید که کاملاً به آرامش برسید. سبب آرامش اعصاب سمپاتیک، تنظیم غده آدرنال و به موجب آنها، تسکیندهنده و کاهشدهندهی خشم و عصبانیت باشد. به عبارت بهتر استفاده از فایل های سابلیمینال چاکراها به طریقی در همین دسته قرار می گیرند و تاثیرات کلام و آواها و عبارات تاکیدی در ضمیر باطن نفوذ کرده و موجب تاثیر گذاری عمیق در بیداری قدرتهای درونی می گردد.

این فرکانس با مشکلات روابطی درگیر میشود و موجب بهبود روابط خانوادگی ، روابط عاطفی و اجتماعی می گردد. این تمرین بسیار ساده و درعین حال بسیار کاربردی است که با آن می توانید از ناخودآگاهتان پاسخ های بله و خیر بگیرید. هر تنظیم کننده سیاره ای به فرکانس یک سیاره مختلف تنظیم شده و کیفیت های مختلف طالع بینی مرتبط با آن سیاره را هنگام پخش فعال می کند. درمانگر باید به حدی برسه که خودش چاکراهاش رو باز کرده باشه تا در موقع اسکن مسایل خودش رو به جای مسایل سوژه تلقی نکنه.البته به مرور خود درمانگر اگر خودش هنوز در قسمتی از بدن خودش مسئله ای داشته باشه می تونه بین اون درد با درد سوژه تفاوت قائل بشه. اگر می خواهید آزمایش را قدری پیچیده تر کنید، از ناخودآگاه تان بخوانید نشانه ای نیز برای نمی دانم یا نمی خواهم بگویم به شما بدهد مثلا پاندول در جهت عقربه ساعت می چرخد.

سپس آنرا با دست دیگر متوقف کنید و دوباره بخواهید که به شما حرکتی بعنوان نشانه خیر بدهد. پاندول میتواند با تاثیر بر هاله انرژی و چاکراها، بین جسم و ذهن و روح تعادل ایجاد کند و سلامت را به فرد بازگرداند. گفته می شود که فرکانس 285 هرتز به دلیل داشتن توانایی شگفت انگیز در به خاطر سپردن آنچه باید باشد و بازگرداندن سلول ها به شکل اولیه خود ، مستقیماً به طرح بدن ، ذهن و روح ما برای سلامتی مطلوب و سلامت جسمی متصل است. کارل گوستاو یونگ، بنیانگذار روانکاوی تحلیلی که دستاوردهای بسیاری در ارتباط با ذهن ناخودآگاه و حواس درونی انسان دارد، از پاندول برای تقویت ارتباط با ناخودآگاه و حقیقت درون و کمک به رشد درونی بهره می برده است. تنظیم کننده های سیاره ای از طریق ایجاد یک طنین دلسوزانه بین سیارات و خودتان کار می کنند ، بنابراین اثرات هر سیاره را در زندگی شما تقویت می کنند. از راه آن ها هدایت می شوید و صدای درونتان را می شنوید که در زندگی شما را رهبری می کنند . اگر تا اینجا مطالب مربوط به شش چاکرای اول را خواندید و آنها را پاکسازی کرده اید، آکادمی فیتنس در این مقاله درباره آخرین چاکرا یعنی چاکرای هفتم و پاکسازی آن به شما می گوید.

یک پاندول را بصورت عمودی در فاصله ۱۰-۵ سانتی متری بدن او، بدون حرکت دست، بالا بگیرید (اگر خانم هستید با دست چپ و اگر آقا هستید با دست راست آنرا نگهدارید). به عنوان مثال ، اگر مراقبه چاکرایی را انجام داده اید و متوجه شده اید که انسداد چاکرای چشم سوم شما وجود دارد ، ضربه زدن به ناحیه بین مرور شما می تواند تنش را آزاد کرده و جریان انرژی مؤثر را ترویج کند. رنگ اصلی چاکرای چشم سوم نیلی است که ترکیبی از آبی و بنفش است. درباره کتاب صوتی 7 تکنیک برای باز کردن چاکرای چشم سوم: باز کردن چاکراهای بدن به خصوص چاکرای چشم سوم چه اهمیتی دارد؟ هنگامیکه پاندول روی چاکراهای بدن فرد قرار میگیرد، انسدادهای انرژی را شناسایی کرده و بطور خودکار شروع به حرکت میکند. آیا با باز کردن چاکراهای بدن می توانم انرژی درمانی کنم؟ بهتر است ابتدا از سوالهایی شروع کنید که جواب های آنها را می دانید تا مطمئن شوید ناخودآگاه با شما همکاری می کند. وقتی میتوانید مطمئن باشید که نیازهای اساسی شما برآورده شده است؛ میتوانید بر روابط و اهداف شخصی خود تمرکز کنید. این فرکانس اثرات مخرب اتفاقات گذشته را پاک میکند و شما را در دسترس انرژی بی پایان قرار میدهد تا بتوانید زندگیتان را تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید