جعفرزاده ایمن آبادی: رئیسی با ۱۰۰ نفر از بچه‌های امنیتی به منطقه سیل زده رفته بود/ رئیسی با همین دست فرمان جلو برود دور چهاردهم را حتماً از دست می دهد

جعفرزاده ایمن آبادی: رئیسی با ۱۰۰ نفر از بچه‌های امنیتی به منطقه سیل زده رفته بود/ رئیسی با همین دست فرمان جلو برود دور چهاردهم را حتماً از دست می دهد

روزنو :نماینده ادوار مجلس می گوید: متاسفانه حلقه بر آقای رئیسی و اطرافیان وی تنگ شد و به تندروهای جبهه پایداری منحصر شد. در حال حاضر آقای رئیسی دست تنهاست و اینها دارند همینگونه سفت و سخت آقای رئیسی را می برند. آقای رئیسی باید حرف این مردم را بشنود، این چه وضعیت اسفناکی است که با ۱۰۰ نفر از بچه‌های امنیتی به منطقه سیل زده رفته و همه به چشم مردم زل زده‌اند و اسم این را یک کار مردمی گذاشته‌اند؟

 غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده ادوار نهم و دهم مجلس شورای اسلامی درباره اختلافات بوجود آماده در اصولگرایان گفت: اگر این دولت یک نکته بسیار مثبت داشته باشد آن هم حضور در بین مردم است. خیلی‌ها اعتقاد به این دارند که این کار خروجی ندارد ولی یک خروجی آن این است که مردم احساس نمی کنند رها شده هستند اما اشکال کار همین حضور است که در این حضور واقعیت‌ها به مردم گفته نمی شود و برخی از اطرافیان رئیس جمهور گزافه گویی‌ها و خلاف گویی‌هایی دارند که این زحمات آن حضور را برملا می کند.

خیانت سازمان بودجه به رئیسی چه بود؟

وی ادامه داد: به نظر من، ریل گذاری دولت از ابتدا اشتباه بود همچنین برکناری حدود ۴ هزار مدیر در این کشور که جزء سرمایه‌های این کشور بشمار می آیند باعث شد دست دولت خالی شود و به سمت افراد صفر کیلومتر برود. حالا شما تصور کنید یک دولتی با این همه قول و وعده و وعید و انتظار و توقعی که در بین مردم به وجود آورده از آن طرف قصه افراد صفر کیلومتری دارد که توانایی انجام کار را ندارند و ظاهرا این ۷ هزار صفحه هم یک داستان بوده و ما چیزی از این ۷ هزار صفحه ندیدیم.

این نماینده سابق تصریح کرد: ریل گذاری که توسط سازمان برنامه و بودجه صورت گرفت خیانت بزرگی به دولت‌ آقای رئیسی بود. سازمان برنامه و بودجه با تنظیم لایحه بودجه ۱۴۰۱ همچنین حذف ارز ترجیحی رئیس جمهور را به یک چاهی انداختند که به این سادگی‌ها نمی تواند از آن بیرون آید و علت کاهش محبوبیت آقای رئیسی ریل گذاری اشتباه و برنامه‌ای بود که اطرافین وی برای او انجام دادند. حداقل آقای رئیسی در سال اول نباید وارد این بازی خطرناک می شد. بازی که به کاهش محبوبیت ایشان منجر شد.

اصولگرایان به زودی پشت رئیسی را خالی می کنند

جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به اینکه اگر اقای رییسی با این شیوه ادامه بدهد دور دوم ریاست جمهوری را نمی تواند از آن خود کند اظهار کرد: اگر آقای رئیسی با همین دست فرمان جلو رود دور چهاردهم را حتما از دست می دهد. آقای رئیسی باید در همه چیز تجدید نظر کند. اولا باید در اطرافیان خود تجدید نظر کند و این تندروهای مطلق را از وسط بردارد. نیت آقای رئیسی مردم هستند ولی شما بروید و ببینید اکثریت مردم چه نظری در مورد دولت سیزدهم دارند. همه می گویند که ما اشتباه کردیم و اصولگرایان مقبولیت خودشان را با یک نفر (آقای رئیسی) طاق نمی زنند و موقعیت شان را فدای وضعیت او نمی کنند و ماه عسل رئیسی و اصولگرایان خیلی زود تمام خواهد شد و الان این اتفاق در حال رخ دادن است. شما شک نکنید که اصولگرایان به زودی پشت آقای رئیسی را خالی خواهند کرد. متاسفانه در اطراف او یک بخشی از تیم احمدی نژاد نشسته‌اند که می خواهند بگویند احمدی نژاد یکی بود ولا غیر و اینها دارن مسیر را برای آقای رئیسی طوری می کنند که این مسیر به نا کجا آباد می رسد.

وی اظهار کرد: تیم احمدی نژاد که آنجا مستقر هستند آقای رئیسی را به یک طرفی سوق می دهند که محبوبیت آقای رئیسی را کاهش دهند و طوری به آقای رئیسی وانمود می کنند که هر کسی از بیرون هر حرفی می زند معاند است که جای تعجب دارد. آقای رئیسی باید حرف دلسوزان نظام و انقلاب را گوش کند. متاسفانه ریل گذاری که برای آقای رئیسی صورت دادند اشتباه است. اگر رویه با همین دست فرمان پیش رود هم بر شدت ناراضیان نسبت به نظام و انقلاب اضافه می شود و هم کاهش محبوبیت آقای رئیسی را به دنبال دارد.

تندروها رئیسی را مدیریت می کنند

او اضافه کرد: متاسفانه حلقه بر آقای رئیسی و اطرافیان وی تنگ شد و به تندروهای جبهه پایداری منحصر شد. در حال حاضر آقای رئیسی دست تنهاست و اینها دارند همینگونه سفت و سخت آقای رئیسی را می برند. آقای رئیسی باید حرف این مردم را بشنود، این چه وضعیت اسفناکی است که با ۱۰۰ نفر از بچه‌های امنیتی به منطقه سیل زده رفته و همه به چشم مردم زل زده‌اند و اسم این را یک کار مردمی گذاشته‌اند؟ کجای این کار مردمی است؟ کجای این کار رفتن بین مردم است؟ بعد هم می گوید من دلم نیامد از دفترم پیگیری کنم. اگر شما به این منطقه رفتید آنجا بین مردم بنشینید و حرف مردم را گوش کنید، اما ایشان با فاصله ۵ متری ایستادند و به چشم مردم زل زده‌اند تا هرکسی هم حرف زد بعدا با او برخورد کنند، این چه رفتاری است؟متاسفانه اینها مشاوران غلطی که به آقای رئیسی می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید