جنجال باورنکردنی ستاره جدید سپاهان

جنجال باورنکردنی ستاره جدید سپاهان

اردوی سپاهان در ترکیه روز شنبه پایان رسید اما حالا خبر عجیبی از این اردو به بیرون درز کرده است. مانوئل فرناندس هافبک سرشناس پرتغالی نیز به این اردو اضافه شده بود تا ترکیب طلایی‌پوشان پرستاره‌تر از هر زمان دیگری باشد. اما در همین حال امروز طرفداران فوتبال با خبری شوکه‌کننده از رسانه‌های کشور ترکیه مواجه شدند: حمله مانوئل فرناندس به یک خبرنگار.

آنطور که وبسایت سوزچو (Sozcu) در گزارش خود نوشته: «بازیکنی که پیراهن سپاهان را برتن دارد و پیش‌تر ستاره تیم بشیکتاش بود، مانوئل فرناندس، متوجه شد که مصطفی آغداق خبرنگار تلویزیون به‌یاز ) Beyaz) در حال عکس گرفتن از او در خروجی کوروچشمه (محل تفریحی) است؛ جایی که روز گذشته با یک زن در آن دیده شده بود. در همین حال فرناندش و همراهش (یک مرد) به سمت خبرنگار حمله‌ور شدند.»

در ادامه این گزارش آمده است: «بنابراین مشخص شد فرناندس که برای اردوی تدارکاتی با سپاهان به قوجایلی آمده بود، با ترک اردوی تیمش به همراه این زن به مکان تفریحی کوروچشمه آمده است.»

بهش بعدی گزارش به ضرب و شتم خبرنگار اختصاص دارد: «زمانی که فرناندس از این محل خارج شد، متوجه شد که دوربین‌ها در حال تصویربرداری از او هستند و به همین دلیل به آغداق خبرنگار تلویزیون به‌یاز حمله کرد. فردی که در کنار او خودش را نماینده فرناندس جا زد، با مشت به صورت خبرنگار چند ضربه زد؛ ضرباتی که با دوربین موبایل خبرنگار ثبت شدند. بلافاصله آغداق اتفاقات روی داده را به پلیس گزارش داد.»

عکس| تصویر درگیری ستاره جدید سپاهان با یک خبرنگار/ فرناندس محروم می‌شود؟

بر اساس این خبر، پس از ترک محل توسط فرناندس و همراهانش، خبرنگار به بیمارستان و پلیس رفت و باتوجه به اینکه آثار ضرب و شتم به وضوح روی بازو، چشمش دیده می‌شد، در این خصوص گزارشی را به پلیس ارائه کرد.

ستاره کنونی سپاهان سه فصل در بشیکتاش بازی کرد و پیش از انتقال به سپاهان دو فصل نیز در کایسری اسپور حضور داشت.

این در حالی است که در تصاویر منتشره از سوی تلویزیون‌های ترک، به نظر ماجرا کمی از سوی آنها داغ و فراتر از حد خود برجسته شده است و باید منتظر تصمیم پلیس و همچنین انتشار ویدیوی کامل در این باره ماند.

در این ویدیوها پس از اینکه فرناندس از محل خارج و با خبرنگار روبرو می‌شود، لحظاتی با او بحث می‌کند و سپس این نزاع عجیب بین آنها رخ می‌دهد.

باشگاه سپاهان واکنشی به این خبر نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید