درمان موخوره – روش های مختلف درمان موخوره و جلوگیری از آن

یا بعد از حمام حتما از یک روغن مناسب مانند آرگان، ماکادمیا یا نارگیل برای چرب کردن انتهای ساقه مو استفاده کنید. روغن زیتون علاوه بر درمان موخوره از روش های تقویت مو هم هست. مو خوره که نام علمی آن تریکوپتیلوزین است به دو شاخه شدن سر مو میگویند. یکی از شامپوهای بدون سولفات و گیاهی، شامپو آگاوه مائویی است که بدون سولفات و مواد مضر تولید شده و می توانید یکی از شامپوهای روتین برای شما به حساب آید. در تحقیقات نشان داده شده است که مصرف روزانه 20 میلی لیتر سرکه (معادل 2 قاشق غذاخوری) هم به تنهایی و هم به صورت مخلوط با غذاها موجب کاهش اندیس گلیسمی مواد غذایی کربوهیدرات . موخوره همان شاخه شاخه شدن نوک موها است که باعث می شود موها کم کم تکه تکه شده و میریزد و در صورتیکه به آن رسیدگی نکنید و درمان نشود، به سرعت پیشرفت می کند.

بر اثر خشکی زیاد مو یا استفاده از وسایل حالت دهنده مو مثل اتوی مو یا سشوار آب مو از دست میرود و مو کاملا کم آب شده و کوتیکول مو آسیب میبیند و اصطلاحا از خشکی زیاد ترک میخورد و میترکد. فاز اول آن که به صورت آب می باشد دارای آمینه اسیدهای فراوان است که وظیفه آبرسانی و حفظ رطوبت مو را بر عهده دارد.فاز آبرسان در اسپری دوفاز مو دارای مواد پروتینه است که این مواد به ساقه مو نفوذ می کنند و مو را تغذیه می کنند.به این صورت که خشکی مو که در اثر اشعه خورشید، رنگ کردن زیاد و… ما اپلیکیشن کمدا را به شما پیشنهاد میکنیم. همان گونه که در مورد بالا گفته شد، سرکه میتواند کلسترول خون را پایین بیاورد بنابراین در جلوگیری از حمله قلبی نقش دارد. بنابراین با مصرف سرکه سفید میتوانید از برخی مشکلات ناشی از کلسترول بالا مانند حمله قلبی و سکته مغزی جلوگیری کنید. اگر از سرکه سفید استفاده می کنید. اگر این سلولهای کوتیکول آسیب ببینند مو رطوبت و پروتئین خود را از دست میدهد و باعث ایجاد موخوره میشود. در واقع قسمت انتهای ساقهی مو شکافته میشود و به دو قسمت تقسیم میشود، (در موارد حاد به سه قسمت هم تقسیم میشود)، سپس قسمتی که دو شاخه شده رفته رفته تا ریشه مو پیش میرود و در نهایت باعث خرد شدن مو میگردد.

اگر برای قوی ساختن موی خود نیاز به مطالبی آموزشی دارید سری به مطالب دیگر ما در لیامگ بزنید و اگر میخواهید دست به کار شوید و خرید کنید، فروشگاه اینترنتی لیاتیم در خدمت شماست. اگر میخواهید از چنین بیماریهایی جلوگیری کنید، میتوانید مصرف سرکه را در برنامه خود بگنجانید. چنین اقداماتی دیریازود موهای شما را به شکستگی، ضعف، نازک شدن و موخوره دچار خواهد کرد. همچنین استیک اسید موجود در آن به پایین آوردن قند خون کمک کرده و خواص ضد دیابتی دارد. در واقع، سرکه در حفظ سطح قند خون موثر است. اگر دچار دیابت نوع دو هستید از سرکه کمک بگیرید تا سطح ترشح انسولین در بدن شما افزایش یابد و قند شما به تعادل برسد. چرا که انجام این کار به صورت منظم، به رشد سریعتر و قویتر موها کمک میکند. حنا یکی از محبوب ترین گیاهان دارویی است که برای درمان موخوره توصیه میشود. برای پوست باید از مخلوط سرکه و آب استفاده کرد.

درمان خارش سر با سرکه. درمان موخوره با سرکه سیب و سرکه سفید. بنابراین اگر باید غذاهایی که سطح انسولین را بالا میبرند، مصرف کنید، مصرف متعادل سرکه را امتحان کنید. توجه داشته باشید که حدود 6mm بالاتر از قسمت موخوره شده را کوتاه کنید؛ چرا که اگر کوتاهی را در همان قسمت انجام دهید ممکن است موخوره مجددا اتفاق بیفتد. برخی افراد برای از بین بردن موخوره موهای خود را کوتاه میکنند، ولی اگر میخواهید موهای بلند و بدون موخوره داشته باشید، درمان با وازلین راهکار خوبی است. اولین خاصیت سرکه، افزایش سطح حساسیت به انسولین در افراد مبتلا به دیابت نوع دوم و افراد در آستانه ابتلا به دیابت است. به زبان ساده، کراتین مانند یک نوع پرکننده عمل میکند. نعنا خنک است و پوست کف سر را حسابی شاداب و سرحال میکند. پوست یا حتی سرطان چه میدانید. تزریق بوتاکس یکی از متداول ترین اقدامات در کلینیکهای پوست و لیزر است. برخی از پر طرفدارترین خدمات مرکز شامل پروتئین تراپی مو، نانو بوتاکس مو، ویتامینه موهای چرب و خشک، پلکس تراپی مو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید