ریکی چیست؛ آیا انرژی درمانی ریکی برای سلامتی مفید است؟

در این مقاله به شما خواهیم گفت که ریکی چه است و پس از آن ما با درمان های ریکی، شیوه درمان ریکی، تکنیکهای درمان ریکی و بررسی مشاهدات موجود در مورد مزایای سلامتی ریکی آشنا خواهیم شد. در این مقاله به شما خواهیم گفت ریکی چیست و سپس با شیوه درمان ریکی، تکنیکهای درمان ریکی و بررسی مشاهدات موجود درباره فواید ریکی برای سلامتی آشنا خواهیم شد. از شما دعوت میکنم با علی لند همراه باشید. اما به نظر می رسد که درمان ریکی، همراه با درمان های دیگر، خطر را ایجاد نمی کند. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت. تا برای این سایت جستجو شود برای: “کارونا ریکی چیست language:fa”. تا برای این سایت جستجو شود برای: “مراحل ریکی چیست language:fa”. معمولا در انتقاد به ریکی گفته میشود که بدون هیچگونه شواهد علمی ادعا به درمان بیماریها دارد. درودبرتودوست من نهایت خوشوقتی من است که امروزمیتوانم گونه ارتقاءیافته ریکی رادرکمال خوشنودی وازصمیم قلب بتوتقدیم کنم.درباره ریکی بسیارگفته ونوشته انداما بگزاربگویم ریکی چیست:ریکی یعنی سادگی بایدآسان بگیری وبه شهودت بیشترتوجه کنی چون این راه درمان وشفای حقیقی است.وخودرادرگیرتکنیکها وفوت وفن های بیهوده نکن.ریکی هوشمنداست نمیتوانی آنراواداربه این وآن کنی پس کمتربکوش تابیشتردروکنی.تصمیم گرفته ام ریکی جدیدراهم ۳مرحلهه ای نگه دارم.هیچ چیزجدیدی نیفزوده ام تنها خودانرژی پیراسته شده وارتقاءیافته است.

اما یکی از مزیتهای درمان ریکی درمان از راه دور است (یعنی انرژی به کیلومترها آنطرفتر فرستاده میشود) که دراینصورت بسیاری درمانگران از کریستالها برای کمک به ارتعاشات انرژی استفاده میکنند». وقتی مسیرهای عبور انرژی مسدود می شوند ، انرژی مثبت نمی تواند به قسمتهای خاصی از بدن جریان یابد ، که منجر به تغییر روحیه ، ترس ، عصبانیت ، درد و موارد دیگر می شود. با توجه به مرکز ملی بهداشت و ملی در ایالات متحده (NCCIH)، اثربخشی ریکی از لحاظ سلامت هنوز معلوم نیست، اما به نظر نمی رسد که اثر مضر داشته باشد. این بدان معنی است که تنفس ، ضربان قلب ، فشار خون ، گردش خون و سایر سیستم های بدن شما بهبود می یابد. مقاله ریکی به صورت فایل دانلودی می باشد شما بعد از پرداخت مبلغ مورد نظر می توانید در همان لحظه فایل را دریافت نمایید. ریکی سطح داخلی بدن شما را متعادل می کند تا به حالت طبیعی نزدیک شود. ما در حالت کلی از کریستال، پودر یا چوبدستی استفاده نمیکنیم. بهتر است که ریکی در محلی ساکت انجام شود، اما بهطور کلی در هر جایی قابل انجام است. مشترکین و کاربران گرامی که می خواهند مشاوره تلفنی با کیفیت دریافت نمایند می توانند با مرکز مشاوره روانشناسی مجیب تماس حاصل نمایند و از خدمات برترین مشاوران و روانشناسان کشور بهره مند شوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با مرکز مشاوره روانشناسی مجیب تماس حاصل فرمائید و از خدمات مشاوران برتر کشور بهره مند شوید. “ری” به معنی جهانی و “کی” به معنی زندگی حیاتی استانرژی نیرویی که در تمام موجودات زنده جریان می یابد. وبسایتهایی که در آنها محصولات ریکی به فروش میرسد، اغلب حاوی بیانیهی سلب مسئولیت حقوقی هستند. در پایان، مجددا از حضور پرمهرتان که سراسر دلگرمی است، متشکرم. و حال نکته جالب توجه در این باره این است که بر اساس باور عده ای این نوع ریکی دارای چهار سطح مبتدی تا استادی بوده و نکته پشم ریزان موضوع این است که به باور آنان (بخوانید ذهن مریض آنان) در این ریکی مرحله اول فراخوانی و کمک گرفتن از فرشتگان مربوط به این طیف رنگی است! نکته قابل توجه در این مرحله از ریکی اوسویی این است که به باور متوهمان ریکی اوسویی شخص میتواند انرژی را حتی به گذشته و آینده نیز ارسال کند! (جل الخالق! 2. به این فکر کنید که امروز با خود یا دیگران چه لطفی داشته اید؟

به آزاد کردن آن انرژی منفی در هر بازدم فکر کنید. این به شما اجازه می دهد تا احساس خود را درک کنید و سپس احساسات خود را کنار بگذارید. 4. از خود برتر خود بخواهید تا به شما کمک کند این نگرانی ها را کنار بگذارید. برای مثال در رِی کی اوسویی شما مشاهده میکنید که در همسویی کانال اصلی بدن پاکسازی و آماده میشود و در کوندالینی ریکی کانال اصلی تا ریشه پاکسازی شده و در حد آمادگی کوندالینی در شخص فعال میشود. به باور آنان این انرژی منشا اصلی اعمال بوده و شخصی که بتواند این انرژی را درون خود جمع کند قدرتی توصیف ناپذیر دریافت خواهد کرد که با این قدرت هر کاری میتواند انجام دهد. نگرانی اصلی این است که مبتلایان به بیماریهای جدی بهجای استفاده از درمانهای تستشدهی مدرن صرفا به ریکی و سایر درمانهای مکمل روی بیاورند. من به شخصه تمرینات چی کحونگ و دیگر مدیتیشن ها و تمرینات جهت افزایش انرژی چی توسط چینی ها را قبول دارم چرا که آنان بهترین و سریع ترین راه ممکن برای القاء ذهنی و افزایش این نیرو موجود در بدنشان را کشف کرده اند! به یاد دارم که یکی از شاگردانم به من پیام فرستاد که “استاد آیا میتوان با نیروی چی از دستان آتش پرتاب کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید