ریکی چیست؛ آیا انرژی درمانی ریکی برای سلامتی مفید است؟

نکته مهمی که در هر دو از گروهها دیده می شود این است که برای دریافت این نیروی شفابخش الهی نیازی به اعتقاد حتی به خود خدا به عنوان منبع انرژی شفابخش و ادیان الهی نیست و همچنین فرد فرقی ندارد مشرک باشد یا کافر و یا گناهکار، برای همه یکسان است. شبکه ای که شفابخش تمام بیماریهای روحی و جسمی لاعلاج است. در بخشی از این روش ادعا می شود که انرژی شفابخش از طریق دستان کسی که انرژیش با انرژی کیهانی یکی شده به بدن بیمار انتقال یافته و بیمار شفا می یابد. انرژی درمانی ریکی همیشه مسئله بحث انگیز بوده است، زیرا اثبات اثربخشی این روش درمانی کار سختی است. انرژی درمانی ریکی همواره موضوع بحثبرانگیزی بوده است، چراکه اثبات اثربخشی این روش درمانی از راههای علمی کار سختی است. متخصصان ریکی ادعا می کنند که این روش باعث ایجاد حس راحتی و تقویت فرآیند جوان سازی بدن و ایجاد سلامتی عاطفی، روحی و معنوی می شود. بنیانگذار و مؤسس این نحله انحرافی فردی به نام محمد علی.ط است، این فرد ادعا می کند این عرفان(عرفان کیهانی) حاصل ۳۰ سال سعی و تلاش او بوده و راهگشای تمامی مشکلات و بیماری های جسمی و روحی مردم صرف نظر از هرگونه اعتقاد، مذهب و مسلک است.

همچنین می توانید کتاب های مربوط به ریکی را در کتابخانه یا کتابفروشی محلی خود پیدا کنید. ایشان همچنین بیان می کنند که فرد با اتصال به شبکه هوشمند شعور الهی می تواند از هرگونه بیماری لاعلاج شفا یابد و حتی پیامبران الهی مانند عیسی(علی نبینا و علیه السلام) با تمسک و توصل به این نیروی عام الهی می توانست بیماران را شفا دهد و مردگان را زنده کند. همچنین می توانید کتابها ، پادکست ها و برنامه ها را در این تمرین پیدا کنید. ✨در رِی کی هر شخص میتواند با یک همسویی و کمی تمرین توان بالایی برای شفابخشی به دست آورد ، همسویی به خودی خود موجب نوعی شفا و گشودگی تواناییهای شخص میشود و هرگز شخص را از تعادل خارج نمیکند. با این حال، بسیاری از کسانی که در معرض ریکی قرار گرفته اند می گویند که این روش برای آنها کار می کند. گفته می شود اوسوئی روش ریکی را به ۲۰۰۰ نفر در طول عمر خود آموزش داده است. ریکی یک روش درمانی قدیمی و در عین حال ساده است.

در این میان عدهای از مدافعان ریکی معتقدند که قانونگذاریها پیرامون انرژی درمانی به نگاهی نو احتیاج دارند. یکی از این عرفانها که از سالهای آغازین دهة هشتاد شمسی در ایران که به طور مخفیانه و زیرزمینی اقدام به برگزاری، آموزش و عضوگیری مرید و داوطلب کرده، عرفان حلقه یا کیهانی است. طبق این عمل ، اگر این انرژی کم یا مسدود شود ، مسائل جسمی ، روحی و عاطفی می تواند رخ دهد. بسیاری از ما نگران اتفاقاتی هستیم که هنوز رخ نداده اند. معالجه کنندگان ریکی اکنون از سیستم چاکرا استفاده می کنند ، زیرا جزئیات دقیق تر و دقیق تری را ارائه می دهند نقشه انرژی بدن شفا دهنده ها می توانند به راحتی روی نقاطی که نیاز به انرژی دارند تمرکز کنند بیشترین. در این صورت بسیاری از درمانگران از کریستال برای کمک به ارتعاش انرژی استفاده خواهند کرد. این اصول راهنمایی برای بهبود و متعادل سازی انرژی ریکی شما است. در زیر به مختصری از عناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است. آنها دروازه های ورودی هاله هستند و مرکز فعالیتی هستند که نیروی حیات انرژی را جذب، دریافت و بیان می کنند.

هنگامی که یک یا چند چاکرا مسدود شود ، جریان هماهنگ انرژی از طریق آنها متوقف می شود ، بنابراین این امر منجر به عدم تعادل در تمام جنبه های زندگی خواهد شد. 2. به هر شخص مثبت ، شی و سناریویی در زندگی خود فکر کنید. 3. به وقایع گذشته فکر کنید که مانند این وقایع هستند. البته مبحث موجودات غیرارگانیک تنها بخش کوچکی از عرفان حلقه هست که برعکس صحبت دوستان،ترس از اجنه و… 4. از خود برتر خود بخواهید تا به شما کمک کند تا این افکار و احساسات عصبانی را آزاد کنید. اصل اول ، “من افکار عصبانی را آزاد می کنم” ، بر بهبود رابطه شما با خشم متمرکز است. 1. با صدای بلند یا با خود بگویید “فقط برای امروز ، من با همه موجودات ، از جمله خودم ملایم”. در بررسی دیگری که در سال ۲۰۱۵ پیرامون اثربخشی ریکی روی اضطراب و افسردگی انجام شد، باز هم پژوهشگران نتوانستند به شواهد کافی برای اثبات یا عدم اثبات ریکی در کمک به درمان اضطراب و درمان افسردگی دست پیدا کنند. این مبتنی بر این تصور است که همه انسانها دارای زمینه های انرژی یا نیروهای حیاتی هستند که ما را زنده نگه می دارند.

دیدگاهتان را بنویسید