عکس/ جواد کاظمیان حال و روز بدش را به نمایش گذاشت

جواد کاظمیان، پیشکسوت فوتبال بار دیگر با انتشار دلنوشته ای حال و روز غم انگیزش را به نمایش گذاشته است. دلنوشته ای که دنبال کنندگان اش را غمگین کرده است.

وقت صبح- بررسی مطالب منتشر شده در صفحه شخصی جواد کاظمیان نشان می دهد که احوالات عجیب و آشفته جواد کاظمیان در فضای مجازی هنوز تمام نشده است.

جواد کاظمیان حال و روز بدش را به نمایش گذاشت

این اوضاع آشفته تا جایی ادامه پیدا کرده که حالا هوادارانش از او درخواست کرده اند با انرژی مثبت بیشتری به فعالیت بپردازد.

اما او به این انتقادها بی توجهی کرده و این بار دلنوشته ای دیگر منتشر کرده است.

در این دلنوشته که متعلق به محمد همایون است، آمده است:

آرام جدا افتاده می شود در بین جمعیت

جدا افتاده می شوی به چاه درونت

آنگاه است که سطحی ها در درون تو سقوط می کنند

بخوانید: عکس/ جواد کاظمیان باز هم کاربران را نگران کرد

کاظمیان: هیچوقت با علی کریمی دعوا نمی کنم

جوادکاظمیان به همراه علی کریمی و برخی دیگر از چهره های مطرح فوتبالی یک تنیس فوتبال تمرینی و جذاب را در مجموعه انقلاب برگزار کردند.

یه گزارش ورزش سه، جواد کاظمیان ستاره سابق تیم ملی و پرسپولیس یکی از بازیکنانی بود که در کنار علی کریمی در این تنیس فوتبال حضور داشت اما برخی از کانال های غیررسمی با کپشن هایی چون دعوای کریمی و کاظمیان صحنه هایی از این ویدئو را منتشر کردند.

موضوعی که جوادکاظمیان آن را رد کرده و گفت: نمی دانم چرا گفته اند که من با علی (کریمی) دعوا کرده ام در حالی که این مسایل در فوتبال طبیعی است.

او در ادامه گفت: دعوا یعنی چه؟ علی کریمی بزرگتر من است و من هرگز با او دعوا نمی کنم. این یک کری خوانی در بازی و برسر یک امتیاز بود. ما بچه نیستیم که سر یک امتیاز دعوا کنیم اما نمی خواستیم ببازیم و بحث کاملا فوتبالی و طبیعی بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید