غرور خانم بازیگر جوان: من خودِ طوفانم!

هانیه غلامی بازیگر جوان سینما و تلویزیون پست جدیدی منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح، هانیه غلامی با انتشار این عکس، در این پست عجیب چنین نوشته است:

به من میگفتن به اندازه کافی قوی نیستی که در برابر طوفان دوام بیاری…

نمیدونستن که من خودِ طوفانم

هانیه غلامی خانم بازیگر جوان غرور زیادی دارد.

هانیه غلامی در تله تئاتری ناکام

بازیگر فیلم سینمایی «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»، گفت: تله‌تئاتر، ترکیب جالبی از حضور جلوی دوربین و اجرای تئاتر است و برای هر بازیگری تجربه ارزشمندی خواهد بود.

هانیه غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا درباره تجربه حضور در تله‌تئاتر اتاق عروس (به کارگردانی محمد قنبری) و اینکه تله تئاترها چقدر در ایران دیده می‌شوند، اظهار داشت:

متاسفانه به دلیل شرایط کرونا، این تله‌تئاتر به مرحله تولید نرسید و البته اطلاعاتی بیشتری از کار ندارم اما از بابت دیده شدن، تله‌تئاترها در ایران طرفداران خاص خود را دارد به خصوص بین اهالی هنر و دوستداران تئاتر.

به نظرم تله‌تئاتر ترکیب جالبی از حضور جلوی دوربین و اجرای تئاتر است که امیدوارم بتونم تجربه‌اش کنم چون من ۲ بار نمایشنامه‌خوانی را تجربه کردم اما به دلیل تداخل کاری با سینما و تلوزیون نتوانستم تئاتر را تجربه کنم.

بازیگر مجموعه همه چیز آنجاست درباره اینکه اگر با بازی در فیلم یکی می‌خواد باهات حرف بزنه (منوچهر هادی، ۱۳۹۰) وارد عرصه بازیگری نمی‌شد؛ ورودش به عرصه هنر چطور رقم می‌خورد خاطرنشان کرد:

هیچ تصوری ندارم که چطور می‌توانستم وارد سینما شوم. هرچند قبل از آن برای کار یک کارگردان مشهور دیگر تست داده و قبول شده بودم اما متاسفانه آن کار در مرحله پیش‌تولید توقیف شد. اما دست از تلاش برنداشتم چون این حرفه نیاز به پیگیری و پشت کار زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید