فال روز چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱؛ جلوی رسوایی ها را بگیرید!

فال روز چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ می گوید اکنون که با چیزهای زیادی روبرو هستید که در شرف انفجار هستند، در دست گرفتن کنترل شرایط می تواند به شما کمک کند تا از برخی رسوایی ها جلوگیری کنید.

وقت صبح– به خصوص مراقب احساسات سرکوب شده‌ی خود باشید، آن‌ها می توانند سر و صدای زیادی ایجاد کنند.

فروردین

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، ممکن است احساس کنید که امروز در کار خود شانس با شما همراه خواهد بود. ارزیابی شما از موقعیت احتمالا اشتباه نیست، اما بهتر است با کسی مشورت کنید که بتواند شما را برای برنامه‌ی دوم آماده کند.

اردیبهشت

دوستان شما ممکن است امروز از دیدن خود واقعیتان شوکه شوند. ارتباط یک خیابان دو طرفه است، بنابراین از خودتان بیش از سهمتان انتظار نداشته باشید و خودتان را سرزنش نکنید.

خرداد

مراقبت از خودتان امروز می تواند کمی دشوار باشد. اگر کسی وجود دارد که شما را به سکوت وادار می کند، تسلیمش نشوید. در حالی که ممکن است امروز بتوانید ساکت بمانید، این چیزی نیست که بتوانید برای مدت طولانی آن را حفظ کنید و ممکن است برایتان گران تمام شود.

تیر

مهم نیست چقدر تلاش می کنید که به احساسات دیگران آسیب نرسانید، اما باز هم احتمال دارد موفق نشوید. سعی کنید به جای اینکه روی اشتباهاتی که مرتکب شده اید فکر کنید، ببینید چه چیزی را می توانید تغییر دهید. کسانی که واقعاً نیت خوبی دارند، نمی توانند از یک تلاش صادقانه خیلی عصبانی بمانند.

مرداد

ایجاد تعادل در بودجه‌ی مالی‌تان امروز می تواند دشوار باشد، به خصوص اگر عواملی که خارج از کنترل شما هستند، اتفاق بیفتد.
ممکن است دل شما بر چیزی اصرار کند که به نفع شما نیست. در حالی که مایلید برای به دست آوردن نتایج دلخواه تلاش کنید، پارو زدن با یک قایق سوراخ شما را به جایی نمی رساند!

شهریور

ایده های غیر منطقی ممکن است امروز برای شما جذاب باشد. با این حال، در حالت هیجان‌زده، احتمالاً کسی را ایده‌آل می‌بینید که لیاقت شما را ندارد!
احتمالاً امروز با تلنگری دلتنگ انسانی در گذشته خواهید شد.

مهر

ممکن است بتوانید خودتان را در مورد انگیزه های پشت پرده ی برخی از عادت هایتان گول بزنید.
وقتی مشکلات خود را با صدای بلند توضیح می دهید، ممکن است از زاویه ای به آن ها نگاه کنید که قبلاً به آن فکر نکرده بودید و حتی ممکن است زمزمه های یک راه حل متحول کننده به ذهنتان برسد!

آبان

پیدا کردن راه درست در حال حاضر برای شما دشوار است.
پیروی از شخص دیگری می تواند شما را حداقل در حال حاضر از بن بست خارج کند. ممکن است به آن‌ها به طور کامل اعتماد نداشته باشید، اما بدانید که می‌شود اعتماد کرد.

آذر

ممکن است امیدوار باشید که اشخاص دیگری به کمک شما خواهند آمد. اما بدانید که برای بهبود وضعیت خود بیش از آنچه فکر می کنید توانایی دارید. پیگیری چیزهایی که به شما احساس خوبی می‌دهد می‌تواند به شما کمک کند راه‌حلی خلاقانه برای مشکلات خود پیدا کنید. خردی که نیاز دارید در درون شماست!

دی

امروز توضیح دادن هدفتان برای شما دشوار است، زیرا دیگران احتمالاً جزئیاتی را درخواست می کنند که شما نمی توانید ارائه دهید. از طرفی کلمات تنها راه بیان خود نیستند!
اگر کسی هست که علیرغم تمام تلاش‌هایش، شما را درک نمی‌کند، بدانید که او آدم اشتباهی برای شما می‌باشد.

بهمن

ممکن است دیگر نتوانید ناامیدی های طولانی مدت پیرامون خانواده یا کسانی که با آن ها زندگی می کنید را تحمل کنید. اگر آن ها از شما سوء استفاده‌ی مالی می کنند، نیاز است که مرزهای جدیدی را تعیین کنید.

اسفند

عدم اطمینان به موضوعات مختلف ممکن است در حال حاضر مسیر امنی برای شما نباشد. به جای اینکه بیش از حد به بهترین چیز فکر کنید، باید سریع‌تر دست به انجام کارها بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید