فایده باز شدن چاکراهای بدن چیست؟

به افزایش اعتماد به نفس و اعتماد به نفس کمک می کند تا بتوانید به اهداف خود دست یابید. بعضي اوقات ممكن است يك احساس پرپر زدن هنگامي كه ماهيچهها شل ميشوند و انرژي بيشتري به داخل انتهاي عصبها بسيج مينمايند، به انسان دست دهد. این شما را قادر می سازد تا رشد معنوی را تجربه کرده و به کائنات وصل شوید. متعادل سازی چاکرا تاجی به شما کمک می کند رنج و عذاب را در دنیای مواد رها کرده و از بین ببرید. همان چیزیست که ما بواسطه زندگی از حقیقت درک کرده ایم و مسیر این حقیقت با انرژی چاکرای هفت ما ادامه میابد. اگر میخواهید نحوه باز کردن چاکرای هفتم را یاد بگیرید، در ادامه با من در ذهن همراه باشید. اگر پرکار باشد: باعث میشود مادیگرا و حریص باشید. در این حالت، درک آنچه از دایره عقل نفسانی خارج است، برای افراد سخت میشود و بیشازاندازه مادیگرا خواهند شد. از هر آنچه شما را به مادیات و امور دنیوی متصل میکند فاصله بگیرید و رادیو، تلویزیون و لپتاپتان را خاموش کنید.

در صورت بسته بودن چاکرای هفتم، تمایلات نفسانی شما افزایش پیدا خواهد کرد و نسبت به امور معنوی بدبین خواهید شد. 3. بهمرور زمان مشاهده خواهید کرد که افکار، دیربهدیرتر به سراغتان خواهند آمد و در ذهنتان نوعی سکوت و خاموشی به وجود خواهد آمد. راههای زیادی برای فعالسازی چاکرای تاج وجود دارد. زنجبیل، زردچوبه، جنسینگ انرژی بخشند.جنسینگ انرژی خیلی زیادی دارد.زمانی که انرژی خالص آن وارد معده می شود از معده به کل بدن پخش می شود و درنتیجه کل بدن ما انرژی را دریافت می کند پس باید مرتبا از آن استفاده کرد. چاکرای تاج به خاطر قرارگیری در نزدیکی سیستم عصبی و مغز، اهمیت زیادی دارد. هنگامی که در مورد پاکسازی چاکراها صحبت می کنیم در مورد مجموعه فرآیندهای رفع انسدادهای انرژی، خالی کردن محتویات انرژی سرکوب شده و در نهایت باز شدن چاکرا و جریان جدید انرژی به داخل آن صحبت میکنیم. 3- علائم باز شدن چاکرا هفتم و متعادل سازی آن چه فایده ای دارد؟ همچنین می توانید از آب باران برای تمیز کردن آن استفاده کنید ، هرچه آب مورد استفاده طبیعی تر باشد بازیابی انرژی سنگ بهتر صورت می گیرد. هنگامی که انرژی در چاکرای اول جریان مییابد؛ احساس میکنید که محکم در خود و جهان پیرامون خود هستید.

یادتان باشد که فعالسازی چاکرای تاج میتواند فعال بودن جریان انرژی در باقی چاکراهای اصلی را تضمین کند. در بسیاری از افراد بدلیل بهم ریختن احساسات و اتفاقاتی که در دوران زندگی برایشان افتاده است این انرژی به صورت نا خواسته فعال شده است و همراه با عوارض می باشد. فعال کردن این چاکرا به نوعدوستی منجر میشود. این قسمتها میتوانند انرژی را از خارج از محیط بدن دریافت کنند یا آن را به محیط بیرون از بدن انتقال دهند. مثلا پوششی که نمیگذارد انسان بهشت و جهنم را ببیند و آن را تصور کند . لایب نیتـــــــز (Leibnitz) دانشمند ریاضیدان نیز معتقد بود که عالم از عواملی تشکیل شده که هر یک منشاء انرژی بوده و خود محرک خویش هستند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید انرژی چاکرای هفتم با انرژی چاکرای اول در ارتباط است. اگر روی معنویت خود کار می کنید یا ارتباط خود را با جهان بزرگ پیدا می کنید، مهم است که چاکرا تاجی خود را باز و متعادل کنید. بیشتر اشتباهات در تشخیص سنگ جاسپر مربوط به نوع هایی با رنگ یکدست آن است زیرا اگر با طرح های دوار عقیق آشنا باشید این دو سنگ را اشتباه نخواهید گرفت. چاکرای تاج بیشتر با رنگ سفید نشان داده میشد.

پس اگر دیدید که کسی چاکرای هفتم را بارنگهای بنفش یا طلایی نشان داد، تعجب نکنید. اگر به علم چاکراها و انرژیهای کیهانی علاقهمند هستید، مقاله درستی را برای مطالعه انتخاب کردهاید. رنگ سبز برای افرادی که دارای پیوندهای عاطفی قوی هستند انتخاب بسیار مناسبی می باشد. در بسیاری موارد آنقدر خون سرد هستند که شما فکر می کنید که چقدر بی تفاوتند، اما آنها بی تفاوت نیستند در واقع آنها دارای چاکراهای باز، پاک و مطهر هستند. اما در روش هایی مثل همکاری های گروهی(گروه کُر)، زمانی که افراد شروع به تمرین می کنند چاکرای گلو به شدت بزرگ و پر می شود.اگر فرد در آن زمان احساسات خوبی هم داشته باشد انرژی تولید شده در آن انرژی بسیار تمیز و فوق العاده ای هست. حال اگر این حجت با معرفت توام شود که نور علی نور خواهد بود اما به هرحال ندانستن حکمت اوامر الهی جواز عدم تبعیت نیست. اگر به موضوعات مربوط به توسعه فردی و بهبود شخصیت علاقه دارید همین حالا اپلیکیشن ذهن را از لینک دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید