قدم اول در بازکردن چاکراهای بدن، آرامش ذهنی است

تو بعضی از اونها جهت ترسیم، رنگ و نامهای الهی و بخش بندی اون هم مهمه و یا ممکنه با نمادهای دیگه ای مثل مار همراه باشه. در اون توضیحات ۷۲ دمون به همراه توضیحات شفاف ظاهر جنها، رتبه بندی اونها و روش احضارشون اومده و منسوب به حضرت سلیمان هست. نقش مشترک اونها حفاظت احضار کننده از نیروهای مثبت و منفی اطراف و عدم اجازه به موجود غیرارگانیک برای وارد شدن به دایره و آسیب به شخص هست. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که نمیتوانید با قطعیت در مورد رایحههای مورد علاقه خودتان تصمیم بگیرید و تمایل دارید روز به روز نوع رایحه را تغییر دهید، این نوع عود بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. هر روزه افراد بیشتری به دنبال یافتن مزایای بالقوه بلورها و سنگ ها هستند.از گذشته های دور پادشاهان، افراد قدرتمند وهمچنین ماجراجویان زیادی به دنبال گونه های مختلفی از سنگ ها بوده اند و همچنین روایت های ثبت شده حقیقی بسیاری از قدرت و تاثیر سنگ ها در تاریخ به ثبت رسیده است که همه ما تعدادی از آنها را شنیده یا خوانده ایم.

در بین ۲۱ چاکرای فرعی میتوان گفت چاکراهای کف دست و کف پا اهمیت بیشتری از دیگر چاکراهای فرعی دارند؛ چاکرا های کف دست میتوانند به درمان بیماری های گوناگون کمک کنند. اگر یکی از آنها بخواهد بر دیگری چیره شود (منفی) آنگاه هر نور آبی ارتعاش یافته از چاکراهای مشترک شروع به کدر شدن می کند. رنگ آبی اغلب به عنوان نماد ثبات و قابلیت اطمینان در نظر گرفته می شود. حتما در مورد چاکرا شنیده اید که از هندوستان آغاز شده و حالا به طور فراگیری در جهان گسترش یافته است .بطور اساسی نظریه چاکرا می گوید که بدن دارای چاکراها یا نواحی است که مانند مراکز انرژی عمل میکنند. در شاخه Neurology ، نخاع را راهی میدانند برای جریان اطلاعات از مغز به بدن. در واقع در بدن این چاکرا در پایین ستون مهره ها و یا نخاع واقع شده و به انسان کمک می کند تا حس قرارگیری بر روی زمین را به دست بیاورد. اکنون به حالت وانهادگی به شرحی که گفته شد بروید. این افراد در زمانی که احساس عدم امنیت می کنند ، سریع از کوره در رفته و حالت تدافعی میگیرند.درصورت لطمه به این چاکرا فرد مورد نظر شخصی ک متحمل شده و ممکن است دچار تمایل شدید به غذا و الکل نیز پیدا کند.

بنابراین کتابهای جادو که به این حضرت نسبت داده میشه روشهای شیطانی هستن که بعضی شونم خیلی خطرناکن. فقط خواستم این نکته رو گوشزد کنم که اگر نام حضرت سلیمان در کنار این روشها اومده و به خاطر همین اون رو موجه میدونید باید بگم که از لحاظ تاریخی و تفکر مذهبی غیر کابالیستی، این جادوها ربطی به حضرت سلیمان ندارن و سلیمان هیچ وقت جادوگر نبوده و بعد از مرگش اینها به اون نسبت داده شده. راه کنار نهادن این عواطف و گشودن این چاکرا رفتن به دنبال حرفه مورد علاقه ، برقراری تماس با افراد مطلوب و آشکار نمودن عواطف در رابطه با اینگونه افراد است . در مورد مندل هر چه قدر هم صحبت و تاکید بشه باز هم کمه و از قدرتمندترین ابزارهای احضار جن و موجودات دیگه هست و تو این پست تنها خلاصه و چکیده مختصری از اون رو براتون گفتم. امروز میخوام در مورد مهمترین عامل موفقیت در امور ماورایی با شما صحبت کنم و اینکه شاید جلوی برخی از اشتباهاتی که برای خودم پیش اومده بود برای شما گرفته بشه.

همچنین هندوها و بودایی ها هم برای خودشون مندل دارن منتها به صورت ماندالا هست و نمادهای مقدس خودشونو کنارش میذارن و برای احضارات از اون کمک میگیرن. چاکرا ها به دو دسته اصلی و فرعی تقسیم می شوند. در قسمت میانی بالای سر قرار دارد و طیف رنگی مربوط به این چاکرا بنفش است. مراکز و کانونهای مدورانرژی در بدن اثیری انسان هستند.چاکراها به مدارهای انرژی مربوطند که به موازات مغز در اطراف ستون فقرات قرار دارند. مسدود شدن چاکرا ها در بدن باعث بروز مشکلاتی از قبیل بیماری، اعتیاد، مشکلات روحی و … دایره نماد نامتناهی بودن و ازلی بودن هست و این تفکر رو در شخص به وجود میاره که اون هم چنین قدرت نامحدودی داره و به عنوان بخشی از قدرت خدا در وسط دایره برای فرمان دادن به موجود برای احضار شدن هست و در واقع فرد رو در آگاهی مناسب برای هماهنگی با کیهان و تصور خودش به عنوان قدرت برتر نسبت به جن قرار میده و چنانچه شخص نتونه این حالت رو در خودش به وجود بیاره در این صورت مندل کارایی خودش رو از دست میده و رسم اون میشه یک چیز تقلیدی از روی کارهای ساحران و انجام سرسری اونها و نتیجه نگرفتن از احضارات.

دیدگاهتان را بنویسید