محل چاکراهای بدن

چرا که موسیقی، مستقیماً با روح انسان در ارتباط است. انسان بلافاصله بعد از باز شدن چشم سوم خود، شروع به صحبت با روح خود میکند و میتواند با جهان ماورائی نیز ارتباط برقرار سازد. رایحه کاج هم میتواند به درک بهتر ارتباط معنوی با ابعاد جهان منجر شود. اما ما تنها میتوانیم سه بعد از ابعاد دنیا را درک کنیم و بسنجیم. اساس درمان های جایگزین ، علم است و یکی از این تکنیک های عالی که می توانیم برای هماهنگ سازی و متعادل سازی انرژی خود از آن استفاده کنیم ، متعادل سازی چاکرا است که در ادامه این موارد را به طور دقیق بررسی می نماییم. یکی از مزایای این مدیتیشن ( غیر از همه ی مزایایی که هر مدیتیشن در ایجاد آرامش و گاست شما دارد و همین طور تاثیر خوب این مدیتیشن در باز شدن چاکرای هفت که خودش باعث بهبود و تعادل همه ی چاکراهاست) اینست که وقتی خدا را برای جهان خوبی که در آن قرار دارید شکر می کنید، دنیای شما مدام خوب و خوبتر و به تعبیری دیگر مدام توانگرانه تر می شود!

چاکرای سالم خاجی شما را به زندگی امیدوار و خوش بین خواهد کرد و همچنین موجب خواهد شد تا به آسانی با دیگران ارتباط موثر برقرار نمایید. همراه سایت تالاب باشید تا بـه اینبخش متافیزیکی و علمی بـه عملکرد چاکرا ها و چگونگی افزایش فعالیتشان بپردازیم. یعنی افزایش سرعت چاکرا این قدرت و توان را در اختیار چاکرا قرار میدهد که چاکرا بتواند با سرعت بیشتر حرکت کند و هر چقدر سرعت چاکراه بیشتر شود چاکرا با قدرت و سرعت بیشتری می تواند انرژی های کثیفی که در خود دارد به بیرون انتقال دهد. معمولآ به دنبال این تمرین احساس گرما و افزایش انرژی خواهید داشت که کاملاً طبیعی است. برای این کار بهتر است محیطی را انتخاب کنید که خلوت باشد و هرچه که ممکن است حواستان را پرت کند درآن وجود نداشته باشد. کشش هایی که ناحیه اطراف گردن شما را باز می کند ممکن است به تعادل چاکرای گلو شما کمک کند. برخی از مردم معتقدند که شما حداقل 114 چاکرای مختلف در بدن دارید. برای باز شدن چاکرا و گشایش جریان انرژی در چاکرای مورد نظر تمرینات مخصوص ایجاد تعادل و گشایش جریان انرژی در ان چاکرا را کـه در توضیحات هر چاکرا داده شده انجام دهید و برای برقراری تعادل می توانید از سنگ هاي مخصوص ان چاکرا استفاده کنید.

سنگ عقیق تهیه کنید. به همین دلیل خوب است که برای فعالسازی چاکرای سوم از رنگ زرد و طلایی زیاد استفاده کنید. این تمرین گره های چاکرای اول و چاکرای دوم را باز می کند و نیروی کندالینی را تحریک می کند . جایگاه چاکرای دوم انتهای ستون فقرات 2 تا 4 سانتی متر زیر استخوان خاجی ( تقریبا زیر ناف ) است و ارتعاش آن رو به جلوست. روی زمین پابرهنه راه بروید، روی ماسه، روی چمن، خاک، حتی در بالکن پابرهنه بشوید و راه بروید تا انرژی از زمین به وسیله چاکرای فرعی کف پاها به چاکرای اول رسیده و به تعادل برسد. حالا تا جایی که امکان دارد عضلات اندام های تناسلی را منقبض کنید و به طرف پائین شکم در ناحیه ی ناف بکشید . دم بگیرد و به آرامی بازدم انجام دهید و لگن خاصره را با قوت هر چه تمامتر منقبض کنید ، انگار سعی می کنید حرکت روده را متوقف کنید . مگه چه حرکاتی انجام میدید دوست عزیز ؟

هم به صورت خوابیده می توانید انجام دهید و هم نشسته، در وضعیت لوتوس یا دو زانو با ستون فقرات صاف. در یک وضعیت راحت به صورت نشسته و یا خوابیده قرار بگیرید. این رایحه میتواند باعث تحریک قوه آگاهی شما شود و به تجربه یک مدیتیشن عمیق را به شما هدیه کند. بدن فیزیکی شما بیشترین تراکم انرژی قابل مشاهده را برای چشم غیر مسلح در بر دارد. کم کاری چاکرای تاج سر نیز نشانه هایی را به همراه دارد که عبارتند از: نبود هوشیاری اخلاقی ، نبود اعتقاد به ارزشهای بالا و معنوی ، نبود اعتقادات اخلاقی و معنوی ، افسردگی ، ترس و مکتب کلبیون. در این زمینه، اسانسهای مختلفی وجود دارند که با استفاده از آنها میتوانید چاکرای تاج را تحریک کنید. کریستالهای کوارتز، الماس و آمتیست از سنگهایی هستند که برای فعالسازی چاکرای تاج مفیدند. دوباره منتظر تعادل در چاکرای چشم سوم باشید و ارتباط بین این و چاکرای ریشه را احساس کنید. در نجف تنظیم کننده مراکز دریافت انرژی در بدن است و تعادل انرژی را در بدن برقرا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید