مصاحبه با برخی از پزشکان، در ارتباط با تاریخچه انرژی درمانی

بانوانی که پیش از بارداری تحت درمان با طب هومیوپاتی قرار داشته اند ، بارداری راحت تری را تجربه می کنند و نیز با مشکلات ناباروری مواجه نخواهند شد . هر انسانی سیستم انرژی مخصوص به خود را داراست و اگر بخواهیم برای تمام آثار و علایم حکمی کلی صادر کنیم و همه را یکپارچه بدانیم و تمام مشکلات و راه درمانشان را در یک رده بندی قرار دهیم، بر ای بشر زیانبار است. زیرا در سجده هفت عضو انسان با زمین در تماس مستقیم قرار میگیرد. ارتعاش درمانی همان محرک های نامحسوس است که بر سیستم انرژی جسمانی انسان تاثیر متقابل می گذارد و حالت های جسمانی، احساسی، ذهنی و روحی را متعادل می بخشد. وقتی به تاثیر متقابل کلام خود با جسم فیزیکی تان پی ببرید، کم کم متوجه می شوید که می توانید بیش از پیش آن چه را به عنوان بیماری و ناخوشی بر شما نازل می شود، تحت نظارت در آورید.

توجه بیشازحد به موارد منفی و موردتنفر ما عاملی برای دریافت آنها از کائنات خواهد شد. در واقع، بهترین روش آن است که برای شما کارآیی دارد. مادرم اومد و باغچه رو دید و گفت که شما دروغ میگید و آب ولرم ندادید! چند نفس عمیق شکمی بکشید (حدود 10 نفس کامل شکم پُر) تا حدید که احساس سرگیجه به شما دست بدهد. خامسا: انسان ممکن است با انجام بعضی از امور و ریاضتهای غیرشرعی، نفس خود را قوی کند و کارهای خارقالعاده انجام دهد، لکن این مساله، دلالت بر طهارت نفس و قرب انسان به حقتعالی ندارد، چنانکه مرتاضان هندی و بعضی از مدعیان عرفان که تعبدی به احکام شریعت ندارند این چنیناند. مثل بسیاری از جاهای دنیا دو نظر موافق و مخالف در همه جا وجود دارد، در وزارت بهداشت نیز دو نظر حاكم است. چاکرای پنجم پیوند مهمی را بین چاکراهای پایین تر و چاکرای تاج به وجود میآورد. مساله مهمی که باید بیاموزیم، این است که درون هر یک از ما اخگری الهی وجود دارد. کتاب حاضر از دکتر هادی پرورنده عارف وارسته، که زندگی خود را وقف کمک به بیماران و دردمندان نموده است، سخن می گوید و نمونه هایی از بیماران بهبود یافته توسط ایشان را ذکر می کند.

نارسایی قلب به اختلال مزمنی اشاره می کند که کارآیی قلب را درپمپ کردن مقدار زیادی از خون به بدن محدود کند.مطالعات نشان داده است که دوره هشت هفته ای یوگا می تواند به کاهش التهاب که در بیماران مبتلا به نارسایی قلبی منجر به مرگ می شود کمک کند و اگر با دقت صورت گیرد،کاملا بی خطر است.تفاوت های چشمگیری بین مارکرهای بیولوژیکی اصلی بین شرکت کنندگان در یوگا و بیمارانی که به صورت تدریجی درمان شده اند،وجود دارد.شرکت کنندگان در این مطالعه ،26 در صد کاهش علایم را نشان دادند.در مقایسه با 3 درصد کسانی که فقط از درمان های طبی استفاده کرده بودند. به طور کلی روند قانون جذب از سه مر حله تشکیل می شود. به طور کلی در آمریکا دکتر درمانی، دکتر استخوان درمانی، دکتر کایروپراکتیک، دکتر فیزیوتراپ ممکن است بتوانند مدرک طب سوزنی را دریافت کنند. دوا و درمان های سنتی ممکن است به عنوان کاتالیزور به ما خدمت کند و مشکل را مرتفع سازد، اما اغلب علت مشکل را ریشه کن نمی کند. با استفاده از درمان هایی تحت تاثیر انرژی، نور، حرارت، مغناظیس، صداها، الکتریسیته، رنگ و…

کتاب پیش رو به بیان مفهوم انرژی و تاریخچه ی انرژی درمانی قبل و بعد از اسلام می پردازد. کتاب شفای الهی: اثر داود معظمی است به چاپ انتشارات دریچه. این اثر مبانی علمی انرژی درمانی را مورد بررسی قرار داده است و به انواع انرژی درمانی و مکاتب مختلف آن می پردازد. ما در دنیای فیزیکی هستیم تا یاد بگیریم قرار است زندگی به خوبی پیش برود. کالبد انسان، فیزیکی و غیره، ظرفیتی بالا برای مرمت و بازسازی خود در زمینه ی سلامت دارد. حتی می توانید لمس درمانی را برای زوجین تمرین کنید تا صمیمیت جسمی خود را احیا کرده و پیوند عمیق تری از عشق تجربه کنید. برای این کار می توانیم از ارتعاش درمانی استفاده کنیم که به طور موقت توازن جسمانی ما را در ناحیه ی مختل شده به حال عادی بر می گرداند. این پند اصولی بسیار ساده، چیزی است که برای بسیاری از مردم مشکلاتی عظیم ایجاد می کند. شفا از درون برمی خیزد. اگر کاملآ راحت باقی بمانید و بر روی آنچه که در درون تان اتفاق می افتد تمرکز کنید احساس آرامش درونی در وجودتان پخش خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید