معرفی هفت چاکرای بدن به همراه تمرین برای فعال کردن انها

براساس گفته های مالاسپینا، به طور کلی، محل قرارگیری چاکرای خارج از تعادل ممکن است قسمت هایی از بدنتان در نزدیکی آن چاکرا را تحت تأثیر قرار دهد. منشا تمام راهنمایی ها این قسمت می باشد . برای چاکرای Sahasrara باعث تقویت ارتباط شما با نیروی حیات جهانی می شوند که در تمام خلقت ها جریان دارد. بعضی فکر میکنن که باور قلبی همون تلقین هست و فرضا من اگه تلقین کنم که فلان روش انجام میشه دارم از نیروی درونی خودم مایه میذارم تا اون چیز رخ بده. کمتر کسی هست که اگه دنبال احضار جدی جن توسط روشهای شیطانی کابالیستی باشه اسم گوئیشا رو نشنیده باشه. در مورد مندل هر چه قدر هم صحبت و تاکید بشه باز هم کمه و از قدرتمندترین ابزارهای احضار جن و موجودات دیگه هست و تو این پست تنها خلاصه و چکیده مختصری از اون رو براتون گفتم. نکته مهم دیگه تو مندلها این هست که شخص هرگز نباید تا پایان مراسم احضار از اون خارج بشه و یا اجازه بده موجودی داخل اون بشه.

به خاطر همین اگر میخواید تجلیات ماورایی براتون بیشتر بشه و اونها رو ملموس تر تو زندگی تون ببینید باید بهشون باور قلبی داشته باشید تا ضمیر ناخودآگاه و خود برتون اونها رو سانسور نکنه چون اونها بر طبق باور شما بهتون چیز ها رو نشون میدن. بعضی از تکه پارچه مخصوصی برای این کار دارن تا فرش رو کثیف نکنه و هم اینکه بتونن همه جا اون رو با خودشون ببرن. سعی کنید در مدیتیشنهایتان از این رایحه هم استفاده کنید. فواید تبرک مراکز انرژی آنقدر زیاد است که میتوانید مدتها همین مراقبه را انجام دهید و از فواید بیشمار آن استفاده کنید. بخش پایانی مراحل پاکسازی به تبرک مراکز انرژی اختصاص دارد. به غریزه ی خودتان اطمنیان کنید. معنویت شما، راه شما، از آن خودتان است. هر کمکی از دستتان بر می آید برای دیگران انجام دهید خشم و دودلی را کنار بگذارید و خودتان را ببخشید. هر بار موقع استفاده هم دوباره باید با انگشت یا کارد جادویی مجددا از روی خطوطی که قبلا رسم کرده دوباره دایره رو تجدید کنه اون هم با حفظ آگاهی و اینکه اون دست، دست خودش نیست بلکه دست ارواح مقدس و کمک کننده هست. سلیمان (ع) طبق اونچه که تو قرآن هست مستقیما و فقط از خدا میخواد که اونو به همه موجودات از جمله جنها مسلط کنه و هیچ وقت خودش مستقیم از روشهای احضار جن و تسخیرشون استفاده نکرد.

حتی تاریخدانان هم شک دارن که کتاب توسط خود سلیمان (ع) نوشته باشه و بخشهایی از اون به جادوگران بابلی برمیگرده و بعدها وارد تمدن یهودیان اون هم در زمان اسارت بابلی ها میشه. حتی برخی از جنها و دمونهای گوئیشا خدایان و روحها تمدن بابلی هستن یا فرمهایی از مردمانی از مناطق مختلف هستن. برای مثال همین گوئیشا که تا به حال ساحران زیادی رو به جنها و سیجیل و نمادها و تاریخش جذب کرده تعدادی از روشهاش مربوط به مسیر تاریک و خطرناک کلیپوت و جادوی دست چپی مربوط میشن و به همین خاطر میتونه یه جادوی پیشرفته و خطری تر از اون چیزی که تصور میشه باشه. البته استفاده از اساتید آگاه در این زمینه بسیار می تواند به ادراکات بهتر و پیشرفت فرد در این زمینه کمک زیادی کند. از سالیان بسیار دور چاکراها در مشرق زمین شناخته شده و تا به امروز مورد استفاده قرار می گیرند. برای اینکه مراکز انرژی را متبرک یا متعادل کنیم، از تکنیک تمرکز واگرا و القای احساسات سطح بالا استفاده خواهیم کرد. به بیان دیگر، برای اینکه از نظر انرژیایی سالم باشیم، باید انرژی هستیبخش در میان مراکز هفتگانه به گردش در بیاید و در آنها راکد نماند.

در این هفته یاد خواهیم گرفت که مراکز انرژی یا چاکراهای بدن را به تعادل و توازن برسانیم و با برقراری یک جریان متعادل و پویا در بین مراکز انرژی، فرایند پاکسازی را کامل خواهیم کرد. خودم اوایلی که میخواستم پرواز روح رو یاد بگیرم همش فکر میکردم که امروز یا فردا بهش می رسم و سخت تلاش می کردم و ذوق و هیجان بالامم به این کار کمک می کرد ولی از وقتی به خودم گفتم که خب بخش مراقبه و تمرکز فکر خودش به چند سال نیاز داره و بیام اول روی اون کار کنم خود به خود موفقیتم حتی از اون اوایل هم کمتر شد. البته این موضوع بستگی به نیت احضار کننده هم داره و میتونه به جای درخواست پول و برهنه کردن دختران در برابر او، چیزهای باارزش تر مثل فلسفه و علوم معنوی رو یاد بگیره. با این حال جنهای توصیف شده تو این کتاب به طور موفقیت آمیز توسط افرادی چون آلیستر کراولی و استادش احضار شدن و حتی افراد کم تجربه هم موفقیتهای زیادی با اون داشتن. شما ابتدا این روش رو برای خودتون انجام بدید چون همه ی ما، انرژیهای منفی جمع شده ی زیادی در وجودمون داریم.

دیدگاهتان را بنویسید