موثر ترین راهکارهای پیشگیری از سرطان پروستات چیست؟

ثانیا اگر عمل با رعایت اصول خود انجام شود احتمال بروز این عارضه بسیار ناچیز است در نتیجه این را نباید به حساب تمام جراحان و جراحی ها گذاشت. بنابراین تغییرات PSA باید با نظر پزشک معالج تفسیر شود و بیمار نباید تنها با یک نتیجه غیر طبیعی به اقدامات تهاجمی مانند بیوپسی و یا جراحی بپردازد. به هیچ وجه نباید خودتان برای درمان پروستات اقدام کنید . عمل جراحی برای درمان مشکل سرطان پروستات شامل برداشتن این غده از بدن آقایان می شود. میتوان روش شیمی درمانی را جزئی از فرآیند متاستاز دانست. در این مقاله به بررسی جامع بزرگی پروستات و روش های درمانی آن خواهیم پداخت. آلیسین، یک ماده دارویی فعال در سیر خرد شده و پودر سیر است و مسئول خواص ضدباکتری آن می باشد. برای مثال نتایج یک مطالعه آزمایشگاهی نشان داد گیاه نخلک ارهای میتواند خواص مفیدی داشته باشد. اگر آزمایش ها نشان دهند که سرطان رو به پیشرفت است شاید نیاز باشد از روش های درمانی نظیر عمل جراحی یا پرتو درمانی در حل مشکلتان استفاده شود. در این شرایط معمولا هر چند وقت یک بار باید آزمایش خون داده شود و همچنین ممکن است به آزمایش مقعدی یا حتی بیوپسی نیاز باشد تا وضعیت سرطان فرد به خوبی بررسی شود.

معاینه و آزمایش خون در تشخیص بدخیمی پرو ستات می تواند مفید باشد اگر چه به کارآئی آن هم پزشکان اعتقادی راسخ ندارند. شاید در مواردی مکمل ها بهترین پاسخ سوال برای درمان پروستات چه بخوریم باشند اما همیشه نمی توان به آن ها تکیه کرد. اگر این داروها را مصرف می نمایید از پزشک سوال کنید تا از داروهای دیگری استفاده کنید. اگر عوراض بزرگی پروستات دو هفته بدون انقطاع ادامه داشت. بدون وجود انرژی، سرطان پروستات قادر به رشد و گسترش نیست. یکی دیگر از انواع روش های درمان سرطان پروستات در مردان پرتو درمانی است. در بسیاری از موارد پیش میآید که به هر دلیل تنها با مصرف مواد غذایی همه مواد مغذی و ویتامینها برای بدن تامین نمیشوند و در نتیجه بدن با کمبود آنها مواجه میشود. یک مطالعه در سال 2015 مشخص کرد که کورکومین می تواند چندین مسیر پیام دهی سلولی را محدود کند؛ در نتیجه تولید سلول تومور را تضعیف می کند.

سرطان پروستات در مردان زیر ۴۵ سال بندرت دیده می شود. همچنین برای کسانی که بیماری ثانوی دیگری دارند و سن و سال آن ها بالاست پیشنهاد می شود حتما در این زمینه تحت مراقبت فعال قرار بگیرند. همچنین کورکومین موجود در زردچوبه برای عفونت های ادراری و بهبود دفع ادرار بسیار مفید است . کافئین ادرار آور قوی می باشد. از مصرف الکل و کافئین خودداری کنید. اگر از تکرار ادرار در شب رنج می برید، از نوشیدن مشروبات غیر الکی، و الکی و کافئین قبل از خواب خودداری نمایید. ویتامین دی میتواند از شما در برابر سرطان پروستات و سایر انواع بیماریها محافظت کند.مصرف غذاهای حاوی ویتامین دی از قبیل روغن جگر ماهی کاد، ماهی سالمون و یک نوع قارچ خشک شده میتواند بسیار کارامد باشد. مصرف مواد غذایی حاوی چربیهای اشباع شده مثل سیب زمینی سرخکرده، دونات، مرغ و ماهی به دلیل داشتن درصد بالای آلدئیدها، هتروسیکلیک آمینها و آکریلامیدها فرد را در معرض بیشتر سرطان پروستات قرار میدهند. مطالعه و یادگیری و از جمله حوصله برای تشخیص و درمان به خرج دادن را باید فرا گرفت تا پزشک مشاور بتواند راه خوبی برای درمان کوتاه مدت و دراز مدت در اختیار بیمار قرار دهد.

معاینه قادر است به تشخیص و راه های درمان کمک نماید. استفاده از دارو های خاص برای درمان هر بیماری، عوارضی را نیز به همراه خواهد داشت. از مصرف آنتی هیستامین ود کونجتنت که مشکلات ادرار را بیشتر می کند خودداری کنید. تکرر ادرار. بیدار شدن از خواب در شب برای دفع ادرار و احساس احتیاج ناگهانی برای رفتن به دستشویی و دفع ادرار از شایعترین مشکلاتی است که بسیاری.. اگر خطر ابتلا به این سرطان در شما بالا باشد، پزشک برای کاهش خطر ابتلا از داروها یا درمانهایی استفاده میکند. سرطان پرو ستات بیشترین بدخیمی و دومین عامل مرگ و میر مردان است، اندازه غده ی سرطانی کوچک است و آرام رشد می کند اگر به موقع رسیدگی شود و قبل از دست اندازی و سرایت به دیگر اندامها تشخیص داده شود قابل درمان است. پزشک راهنمایی های لازم برای بزرگی بی خطر پرو ستات را در اختیار شما قرار می دهد. این در صورتی انجام می شود که احتمال عود سرطان وجود داشته باشد. اگر منابع علمی مرتبط با طب سنتی و درمان پروستات را مطالعه کرده باشید، به خوبی می دانید که یکی از منابع معدنی که برای درمان بیماری های مختلف پروستات استفاده از آن توصیه می شود، سلنیوم است.

دیدگاهتان را بنویسید