موخوره از جلوگیری تا درمان – مجله مهبد استایل موخوره از جلوگیری تا درمان

نحوه اثر وازلین هم مانند روغن های مو است. ۱۶-ماسک روغن کرچک و رزماری:توسط روغن کرچک و رزماری ماسکی طبیعی به همین منظور بسازید. اول روغن را روی پوست سر به خوبی ماساژ دهید و بعد از آن، روغن را به ساقه مو ها بزنید و به آرامی ماساژ دهید. قدرت نفوذ پذیری: در خیلی از موارد این فاکتور است که مشخص می کند این روغن مناسب مو است یا نه! • موهای خود را مرتب کوتاه کنید هر 10 تا 12 هفته این کار برای سالم نگه داشتن موها و جلوگیری از موخوره بسیار مفید است. اگر موهایتان نازک و کوتاه است، نسبت سرکه سیب به آب گرم باید یک به چهار باشد.همچنین اگر به طور مداوم موهایتان را با موادشیمیایی صاف می کنید، بهتر است از همین نسبت استفاده کنید. خوب خیلی ها می گویند؛ درمان صد در صد موخوره فقط با کوتاه کردن ممکن است. ممکن است تا کنون به گوش تان نخورده باشد؛ اما ماء الشعیر را میتوان به عنوان یکی از موثرترین روشهای ممکن برای درمان موخوره به حساب آورد. افراد معمولا موهای خود را می بندند تا ازپخش شدن آن روی صورت جلوگیری کنند ؛ چنانچه بارها در مطالب سلامت پوست و مو در نمناک گفته شد مشکلی که بستن مو ایجاد می کند این است که پوست سر و مو را می کشند حتی ممکن است متوجه شوید که بعضی اوقات ریزش مو دارید.

افزایش رطوبت مو : با بستن کوتیکول های مو در جذب بیشتر رطوبت کمک می کند. این ماده مهم برای کمک به پاک سازی طبیعی بقایای محصولات دیگری است که برای موهایتان استفاده می کنید.با جلوگیری از از ایجاد این بقایا، موهایتان درخشش زیبایی پیدا کرده و از این مهمتر توازن pH موهایتان به حد ایدآل رسیده که به ارتقای سلامت موهایتان کمک می کند.سرکه سیب خواص پیشگیری کننده مختلفی هم دارد زیرا گردش خون را در مویرگ هایی که درست زیر پوست سرتان هستند، افزایش می دهد. درمان شوره سر : خواص ضد قارچ موجود در سرکه سیب توانایی مو در مبارزه با شوره سر را افزایش داده و همچنین به دلیل خاصیت اسیدی که دارد سطح ph پوست سر را متعادل نموده و با بازگرداندن لایه محافظ سر از رشد قارچ جلوگیری می کند. سرکه سیب 2 خاصیت فوق العاده دارد؛ اول اینکه با خاصیت اسیدی خود باعث پاکسازی و لایه برداری سطح پوست سر می شود و آلودگی های آن را از بین می برد و به این ترتیب پوست سر را برای جذب مواد مغذی آماده می کند. مواد پلاستیکی با ایجاد اصطکاک روی مو منجر به شکستگی آن شده و به چند تار تبدیل میکنند.

نتیجه تبدیل موها به چیزی شبیه سیم ظرفشویی خواهد بود که اصلاً مطلوب نیست! از بین بردن حالت وز مو : ترکیب سرکه با جوش شیرین در از بین بردن حالت وز مو بسیار موثر خواهند بود. تخم مرغ سرشار از اسیدهای چرب و پروتئین است و به خوبی می تواند موها را تقویت کند و آن ها را در برابر موخوره مقاوم سازد. وقتی موها خشک میشوند، شکننده میشوند. وقتی تمام مو ها با روغن آغشته شد، آن ها را با حوله گرم بپوشانید و بگذارید 45 دقیقه به همان صورت بماند. وقتی چربی سر به میزان مناسب ترشح شود. هنگام شستشوی نوک موها با نرم کننده تمامی موها را ماساژ دهید تا به داخل حجم مو نفوذ کند. برای درمان موخوره شدید بدون کوتاهی در هفته دو روز، به مدت دو ساعت ترکیبی از سس مایونز و ژل آلوئه ورا را به انتقای موها بزنید و بعد آنها را بشویید.

نوک موها را بیشتر روغن بزنید و مدت زمان بیشتری با روغن ماساژ دهید. پس از این مدت زمان می توانید موهایتان را با آب ولرم بشویید. موهایتان برای اینکه بوی سرکه سیب زیاد نماند، باید تنفس کنند.توصیه می کنیم حتما یک بار در ماه از این درمان عالی استفاده کنید. سیر را پوستکنده و در غذا ساز بریزید تا خمیر نرمی بهدست بیاید . موهای خشک را آبرسانی کنید تا دوباره انعطافپذیری خود را بهدست بیاورند. احیای مو : با روش هایی که جهت مراقبت از مو وجود دارد کم کم مو لطافت و نرمی خود را از دست می دهد و شما با استفاده از سرکه سیب می توانید آن را دوباره احیا نمایید. و به شما اجازه می دهد تا پس از تغذیه پوست و کف سر خود از دریافت نتیجه نهایی کاملا راضی باشید. اجازه دهید ماسک مو حدود 30 دقیقه بر روی موها باشد. محکم موها را از ریشه به سمت ساقه نکشید.این کار باعث ایجاد گره های سختی می شود که برای باز کردنشان مجبورید از شانه های دانه ریز استفاده کنید که موجب موخوره می شود . موها عمدتا از کراتین ساخته می شوند و سیر منبع غنی از گوگرد است که به عنوان کراتین شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید