هالک فتوشاپی تا دیروز قهرمان‌شان بود، امروز شد پروژه دشمن!

هالک فتوشاپی تا دیروز قهرمان‌شان بود، امروز شد پروژه دشمن!

روز نو :آبروریزی تازه فردی به نام سجاد غریبی که بدون هیچ سابقه ورزشی به خودش هالک ایرانی!! لقب داد اما در اولین رویارویی‌اش با یک ورزشکار آماتور قزاق، در کمتر از ۲ دقیقه به شکلی تحقیرآمیز تسلیم شد، رسانه‌های دولتی و موسوم به انقلابی که قبلا از او یک قهرمان ساخته بودند را نیز خجالت‌زده کرد!

در همین راستا، سایت خبرنگاران صدا و سیما خبر «هالک ایرانی لرزه بر اندام داعش انداخت» مربوط به چند سال پیش را از سایت خودش حذف کرد! فارس هم دیروز در گزارشی خواسته بود جلوی فعالیت‌های این فرد که با آبرو حیثیت کشور بازی می‌کند گرفته شود و در گزارشی نوشت: هالک ایرانی یا پروژه‌ای برای خدشه‌دار کردن غرور ملی!
این در حالیست که فارس، خرداد ۹۵ تیتر زده بود: گفت‌وگو با «رستم ایرانی» چهره شاخص این روزهای فضای مجازی؛ اگر لایق باشم «مدافع حرم» می‌شوم.

هالک فتوشاپی و اینستاگرامی در نخستین مبارزه خود در امارات برابر ورزشکاری از قزاقستان ناک‌اوت شد و به بدترین شکل ممکن باخت.

سجاد غریبی که با عنوان هالک ایرانی در فضای مجازی فعالیت دارد در نخستین مبارزه رسمی خود برابر جومانوف آلمات باخیتوویچ به بدترین شکل ممکن باخت تا هجمه‌های زیادی در فضای مجازی علیه وی شکل گیرد. باخت هالک ایرانی در حالی بود که گوریل قزاق در دنیای مبارزات (MMA) چهره‌ای شناخته شده‌ای نیست. سجاد غریبی در رینگ مبارزه با این فایتر قزاق نشانی از یک مبارز واقعی نداشت بلکه در کمتر از دو دقیقه ناک‌اوت شد. او که بعد از ماجرای فرودگاه دبی به هالک فتوشاپی معروف شده است در یک‌ماه گذشته تبلیغات زیادی برای مبارزه با گوریل قزاق به راه انداخته بود اما بنا به گفته فردی به نام «حمزه مرادی» که خود را مربی او، معرفی می‌کند، غریبی برای این مبارزه اصلا آمادگی مبارزه را نداشت!

مایه شرم ایران و ایرانی هستید آقای هالک فتوشاپی

بالاخره و پس از مدت‌ها، سجاد غریبی یا همان هالک ایرانی را روی رینگ مبارزه دیدیم که ای کاش نمی‌دیدیم.
صبح امروز چشم‌ها را که باز کردیم یک ویدئو بیش از همه در تایملاین شبکه‌های مجازی وایرال شده بود.بالاخره و پس از مدت‌ها، سجاد غریبی یا همان هالک ایرانی را روی رینگ مبارزه دیدیم که ای کاش نمی‌دیدیم. هالک فیک ایرانی در کمتر از دو دقیقه آبروی سرزمینش را در مبارزه‌ای کاملا یک‌طرفانه ریخت. درست در همان لحظه که با مشت گوریل قزاق جهان دور سرش می‌چرخید، تصاویر او در کتک‌ خوردن نمایشی و مضحکش مقابل مارتین فورد آمریکایی به یادمان آمد. او ماه‌ها برای این فایت کزایی‌، میلیون‌ها نفر را سرکار گذاشت و حالا با یک مشت همان خرده اعتبار فتوشاپی را هم از دست داد. هالک اینستاگرامی با ادعای زیادی وارد دبی شد تا با مارتین فورد مقابله کند اما با یک ضربه به معنای واقعی کلمه «له» شد. ماجرای دیشب اما واقعی بود. این بار فیک‌ترین سجاد ایران با یک مشت حقیقی، ناک اوت شد تا دیگر جای هیچ حرف و حدیثی را باقی نگذارد. یک قهرمان پوشالی که دیگر توان ضربات حریف قزاق را نداشت و حالا به برزخ دوران ورزشی خود بیش از پیش نزدیک شده. غریبی را از همان تصاویر فتوشاپی در صفحه اینستاگرامش نیز قابل تحلیل بود. از ویدئوی خم کردن ماهی‌تابه تا ژست‌های نه چندان دلربایش می‌شد فهمید که با چه پدیده‌ای روبرو هستیم. او به قدری در رفتارش از عنصر نمایش بهره برده که بیشتر هویت یک بلاگر را یدک می‌کشد و با شکست مفتضحانه مقابل گوریل قزاق رسما مهر باطلی بر تمامیت ورزشی و حتی بلاگری خود نیز کوبید.

سجاد غریبی نماد یک لاف‌زن توخالی‌ست که خودنمایی را روش درست برای رسیدن به سعادت می‌داند و از فیک بودن دست نمی‌کشد. چنین سلبریتی‌های معمولا مورد حمایت آحاد جامعه نیستند و فقط در قسمت عمیق آب با ادعای شناگر بودن دست و پا می‌زنند و در سکانس پایانی هم با یک مشت ساده کارشان تمام است و این «سقوط» گیلاس رو کیک بی‌مزه‌شان می‌شود.

 

مهدی بذرافکن در یاددداشت کوتاهی با عنوان «آقای سجاد غریبی! از این به بعد غریبه نباش» در خبرآنلاین می‌نویسد:

“انگار تلنباری از چربی بود. انگار تا قبل از مسابقه، خورده و خوابیده بود. انگار اصلا بلد نبود گارد بگیرد. بلد نبود نفس بگیرد.

مشت که می زد،نه بهتر بگویم مشت که پرتاب می کرد بی هوا و بی هدف بود. چشمانش بسته بود.خسته بود.

ترسیده بود. انگار تازه فهمیده بود «یک من ماست چقدر کَره داره» انگار تازه از خواب بیدار شده بود و فهمیده بود در چه مهلکه ای گیر کرده. انگار با خودش می گفت:«عجب اشتباهی کردم.عجب خطایی کردم.عجب…».
دیگر اما دیر شده بود. راه برگشتی نبود. باید می ماند و می ایستاد و چپ و راست می شد و می باخت؛ که باخت. بد هم باخت.فاجعه بار باخت. انگار سجاد غریبی برای مردم ایران قریب نیست، غریبه است. انگار از همان اول هم قریب نبود که غریبه بود.

آقای سجاد غریبی! آقای هالک ایرانی! لطفا از این به بعد تلاش کن. زحمت بکش. به جای حرف عمل کن.
آقای سجاد غریبی! لطفا از این به بعد غریبه نباش…”

تماشای مسابقه غریبی به قدری آزاردهنده بوده که کاربران نیز با توپ پر به استقبال هالک فیک ایرانی رفتند.

منصور:

هر چی فیلم کمدی و طنز دیدید فراموش کنید برید مبارزه ی سجاد غریبی رو ببینید :)))
میرفتن تو جاده ساوه تو هر کوچه ش داد میزدن میگفتن یکی بیاد بریم دعوا دستش رو میگرفتن میبردن تو رینگ ابرومندانه تر از این دعوا میکرد!

آق علی:

مارتین فورد شرافت به خرج داد این سجاد غریبی رو نزد. به جوونیش رحم کرد.

مبین:

سجاد غریبی برای چندمین بار باعث حقارت ایران و ایرانی در دنیا شد.
آقا شما اینکاره نیستی ، با آبروی خودتو یه مملکت بازی نکن خواهشا.

گرشا:

قدرتی که سجاد غریبی تو خندون مردم داره روح مرحوم چارلی چاپلین و مستربین و ۱۰۰۰ تا کمدین ندارند.
ثانیه به ثانیه این فایت خنده دار بود. شما چند بار خلاصه بازی رو ببین، به طور قطع هرچی غم و غصه داری و فراموش میکنی فقط میخندی.

ممدصالح:

سجاد غریبی نه تنها ورزشکار نیست بلکه تو زندگیش دعوام نکرده. آخه کی وسط مبارزه پشتش رو میکنه به رقیب؟

خان:

مبارزه سجاد غریبی منو به شدت یاد مبارزه رجب توی المپیک انداخت. متاسفانه این روزا فقط معروفیت(جهت گرفتن تبلیغات) مهمه نه محبوبیت…

رقیب

تا اومدم وی‌پی‌ان رو وصل کنم برم لایو مبارزه رو تماشا کنم سجاد غریبی ناک اوت شد. مرد لااقل دو دقیقه دووم میاوردی.

علی جزایری:
وقتی از مبارزه و دعوا
نه زدن بلدی، نه نخوردن
و فقط لات کوچه‌های خلوتی
این طبل تو خالی نماد اوناییه که برای همه شاخ و شونه می‌کشن و آخرشم هیچ…

دیدگاهتان را بنویسید