ویدئو/ سخنرانی شهاب حسینی در مراسم عزاداری محرم

شهاب حسینی که افزون‌بر «کربلا جغرافیای یک تاریخ»، سابقه بازی در دو فیلم دیگر عاشورایی «من و زیبا» و «دل‌شکسته» را هم در کارنامه فعالیت‌های هنری‌اش دارد، از ارادتش به امام حسین (ع) می‌گوید.

به گزارش وقت صبح به نقل از ایرنا، شهاب حسینی در پنجمین شب از محفل عاشورایی بنیاد سینمایی فارابی با عنوان «سینماتکیه» که با حضور داریوش یاری به اکران فیلم سینمایی کربلا جغرافیای یک تاریخ و تقدیر از عوامل آن، شهاب حسینی، راوی قصه و داریوش یاری کارگردان اثر اختصاص داشت، اظهار داشت:

 

این جمله همواره خیلی من را به فکر فروبرده و احساس می‌کنم ممکنِ آدم در طول زندگی تمام اوقات خودش را به عبادت بگذراند، اما مشیت پروردگار در هدایت او نباشد اما فکر کردن به حضرت آقا امام حسین (ع)، همیشه این نور امید را در دل من روشن کرده است که شاه‌راه هدایت، این امام بزرگوار هستند.

با عشق به امام حسین می‌توان امیدوار بود که مشیت خداوند بر هدایت آدم قرار گرفته است. خوشحالم اگر قابل بودم در اثر «کربلا جغرافیای یک تاریخ» ایفاگر نقشی هرچند تنها با صدا باشم.

اگر چنین شخصیت عظیمی در هر قوم و ملتی وجود داشت، مطمئن باشید تا به حال صدها اثر ارزشمند درباره چنین شخصیت بزرگواری تولید شده بود، اما متاسفانه ما هنوز هیچ‌کار بزرگی درباره این امام بزگوار انجام نداده‌ایم.

امیدوارم به مدد خود آقا امام حسین (ع) اراده‌ای مبنی بر این مهم شکل بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید