پارسینه – روشهای طبیعی برای پیشگیری از سرطان پروستات – صاحبخبر

تصور می شود که یک رژیم غذایی غنی از میوه ها، سبزیجات و چربی های سالم از پروستات محافظت می کند. این دارو از طریق هدف قرار دادن و کشتن سلول های سرطانی با کد ژنتیکی معیوب ضمن محافظت از سلول های سالم به درمان سرطان پروستات می پردازد. به عقیده پزشکان، بهترین توصیه برای پیشگیری از این سرطان، نگه داشتن بدن در بهترین وضع ممکن است؛ این کار از طریق ورزش کردن منظم، مصرف متعادل کالری و حفظ یک BMI سالم امکان پذیر است و اگر شما مصرف روزانه یک مکمل مولتی ویتامین و املاح را انتخاب کنید، زیاده روی نکرده و احتمالا میتوانید اثرات جانبی مفیدی را تجربه کنید. اما اگر از وزن خوبی برخوردار هستید ، با ورزش بیشتر روزهای هفته و انتخاب یک رژیم غذایی سالم که سرشار از میوه ، سبزیجات و غلات کامل باشد، برای حفظ آن تلاش کنید. به هر یک از افراد بر اساس رعایت یکی از عادات سالم زندگی نظیر انجام ورزش های شدید، رژیم غذایی غنی از اسیدهای چرب یا گوجه فرنگی، مصرف حداقل گوشت قرمز و شاخص توده بدنی پایین، یک نمره داده شد. این انبساط سبب کاهش فشار بر روی حالب شده و اجازه می دهد که ادرار آزادانه از غده پروستات عبور کند.

حضور این ترکیب فعالیت آنزیم های ضروری برای رشد سرطان را مهار می کند. نتایج نشان داد که استفاده از این داروی درمان پروستات رشد سرطان را تا ماه ها به تأخیر می اندازد و این بدان معناست که حتی در صورت پیشرفت بیماری، شانس بقای بیمار طولانی تر خواهد شد. همچنین می تواند بزرگ شدن پروستات به علت BPH را نیز کند کرده یا متوقف سازد. • مصرف زردچوبه در غذاهای روزانه: حاوی رنگدانه زرد “کورکومین” است که دارای مواد ضد سرطان فوق العاده است که از بروز سرطان پروستات جلوگیری می کند و از گسترش سلول های توموری پس از بیماری جلوگیری می کند. یکی دیگر از مزایایی که برای این دارو بیان می شود این است که بیمارانی که از این دارو استفاده می کنند، در عین بهره مندی از مزایای درمانی آن، از عوارض جانبی احتمالی سایر داروهای دیگری که ممکن است برای آن ها به این اندازه مفید نباشند، دور باشند. رنگ گوجهفرنگی، هندوانه و سایر خوراکیهای قرمز، بهدلیل آنتیاکسیدان قدرتمندی بهنام لیکوپن است. اولاپاریب که به آن لینپارزا نیز گفته می شود، عملکرد فیزیولوژیک ویژه تری نسبت به سایر داروهای درمان سرطان دارد. یکی از رایج ترین مشکلات پروستات پروستاتیت است – التهاب در غدد پروستات که بر مردان در تمام سنین تاثیر می گذارد.

مردان مبتلا به بزرگی خوش خیم پروستات باید درمان شوند. بعد از 80 سالگی بیش از 90 درصد مردان مبتلا به این بیماری هستند. برخلاف تصور اکثریت مردم که تنها به دنبال داروها شیمیایی برای افزایش کیفیت درمان هستند، تغذیه صحیح در پیشبرد فرایند درمان نقش بسیار مهمتری ایفا می کند. لیکوپن دارای مزایای سلامتی بسیاری است و به طور خاص به سلامت غده پروستات کمک می کند. سرطان تنها یکی از بیماری های مشکل ساز این غده است و پروستات درگیری های دیگری هم دارد. در حالی که یک مطالعه در سال ۲۰۱۶ نشان داد ایزوفلاونها خواص سلامتی فراوانی از جمله کمک به پیشگیری از سرطان پروستات دارند، اما جامعه پزشکی امروزه این نظریه را رد کرده و بر این باور است که این ترکیبات شیمیایی نمیتوانند به پیشگیری یا درمان سرطان پروستات منجر شوند و نظر متفاوتی در این باره وجود دارد. داروهای « بلوک کننده گیرنده » آنها که سبب شل شدن عضلات پروستات شده و تا حدی سبب کاهش فشار پروستات بر پیشابراه می شوند. درمان (معمولا در خانه) 4 تا 6 هفته طول می کشد.

سرطان پروستات یکی از سرطان های رایج است که هر مردی در طول دوره زندگی خود ممکن است با آن مواجه شود. انزال رتروگراد (رو به عقب): در طول انزال به جای آنکه اسپرم از طریق آلت تناسلی خارج شود به داخل مثانه تخلیه میشود. اولتراسونوگرافی: میتوان از سونوگرافی ترنسرکتال (نوعی سونوگرافی که پروب آن داخل رکتوم قرار میگیرد.) برای بررسی تغییرات پروستات استفاده کرد. متخصصان طب سنتی معتقد هستند که برای کاهش علائم التهاب پروستات باید غذاهایی با طبع گرم مصرف کرد. منظور از عرق معجون درمان پروستات یک ترکیب بی نظیر از تمام گیاهانی است که به شکلی موثر، بیماری های پروستات را کاهش و یا آن ها را درمان می کند. همچنین مصرف این گیاه، قند خون را پایین می آورد و به لوزالمعده کمک کند انسولین بیشتری بسازد یا آزاد کند. کاهش میزان AMACR با به کارگیری تکنیک های ژنتیکی جدید توسط محققان این دانشگاه، سلول هایی را که حالت تهاجمی پیدا کرده اند را به حالت طبیعی و غیر تهاجمی بر می گرداند.

دیدگاهتان را بنویسید