پیشنهاد 10 فیلم جذاب و جدید که با هر روحیه ای سازگار است

در این گزارش 10 فیلم با ژانرهای مختلف و مناسب برای هر نوع سلیقه و سنی معرفی می شوند که دیدن آنها خالی از لطف نیست.

به گزارش وقت صبح به نقل از آخرین خبر؛ دورهمی دوستانه و خانوادگی با فیلم مزه دیگری دارد؛ چون فیلم تماشا می‌کنید، راجع به آن صحبت می‌کنید و نیاز به پیداکردن سوژه برای غیبت یا بحث سیاسی و حرص خوردن از مشکلات اقتصادی نیست.

ما برای شما یک بسته کامل داریم که چهار ویژگی مهم دارد: 1- بسته کاملی از ژانرهای مختلف است. 2- تمام فیلم‌ها سرگرم‌کننده بوده و فضای هنری و فلسفی ندارند، پس با بیشتر سلیقه‌ها جور خواهند بود و تماشای‌شان تمرکز جدی نمی‌خواهد. 3- تازه و به‌روز هستند، پس تکراری نخواهند بود. 4- دوبله دارند و لازم نیست زیرنویس بخوانید. حتی گاهی صدای فیلم را هم بشنوید کافی است!

اما بسته پیشنهادی ما:

1- اکشن پر زد و خورد/ «مردی از تورنتو»

اگر در دورهمی‌تان بچه کوچک، یا فردی که از خشونت متنفر است ندارید «مردی از تورنتو» یک اکشن باحال و پر زدوخورد است. داستان فیلم درباره یک قاتل خشن است که تصادفاً یک مرد ساده‌لوح را به‌جای او اشتباه می‌گیرند و حالا باید از شغل و اعتبار جنایی‌اش دفاع کند.

2- هیجانی ماجراجویانه/ «شهر گمشده»

این فیلم را با بچه کوچک هم می‌توانید تماشا کنید. ماجرای تلاش دونفر برای پیدا کردن یک گنج باستانی، با کلی جلوه ویژه عجیب‌غریب. البته این فیلم روی تلویزیون چیز دیگری است.

3- انیمیشن/ «پنجه‌های خشم»

انیمیشن‌های این‌روزها فقط برای بچه‌ها نیستند، بلکه هر آدمی از هر نسلی را جذب می‌کنند، مثل «پنجه‌های خشم» که داغ‌ترین انیمیشن این‌ روزهاست و داستان یک سگ شکاری است که قهرمان شهر گربه‌ها می‌شود، سرگرم کننده و عمیق.

4- فانتزی/ «جاودانگان»

خب نمی‌شود یک فهرست پیشنهاد داد و اثری ابرقهرمانی از مارول در آن نباشد. «جاودانگان» داستان یکسری موجود باستانی و اساطیری است که هزاران سال از نژاد بشر مراقبت کرده‌اند و حالا باید بشر را برای زایش یک موجود اسطوره‌ای دیگر از بین ببرند. اگر با خالی‌بندی مشکلی ندارید سراغ خوب فیلمی آمدید.

5- کاملاً خانوادگی/ «روز بله گویی»

این فیلم خوراک یک دورهمی خانوادگی است. چون هم بچه‌ها از آن لذت می‌برند، هم بزرگ‌ترها را سرگرم می‌کند. ماجرایش هم درباره یک خانواده است که قرار می‌گذارند یک‌ روز به تمام خواسته‌های بچه‌های‌شان بله بگویند و همین قرار زمینه یک بحران عجیب را پدید می‌آورد.

6- جنایی و معمایی/ «قتل روی نیل»

اگر سبک فیلم‌های پوآرو را دوست دارید با یک فیلم جذاب که تمام مولفه‌های سینمای جنایی را دارد طرفید. علاوه بر این‌ها نیم‌دوجین بازیگر تراز اول هالیوودی مثل گِل گادوت و… در فیلم حضور دارند. لوکیشین‌های فیلم هم به‌شدت جذاب هستند و در کنار داستان جنایی، یک فضای عاشقانه را هم دنبال می‌کند.

7- اکشن خشن/ «شاهزاده خانم»

اگر یک جمع پسرانه هستید یک پیشنهاد پر از خونریزی برای‌تان داریم. «شاهزاده‌خانم» داستان یک پرنسس است که خانواده‌اش برای ازدواج اجباری گروگان گرفته شده‌اند و باید یک لشگر را به‌تنهایی تار و مار کند. فیلم یک اکشن خالص و پر از زدوخورد است. البته دستاورد سینمایی و منطق چندانی ندارد. اما از تماشایش لذت خواهید برد.

8- ملودرام تاریخی/ «آیلا دختر جنگ»

یک داستان پر از حس، غم‌انگیز و فراتر از سینمای ترکیه. قصه یک دختر کُره‌ای که در جریان جنگ دو کره، توسط یک سرباز ترک نجات پیدا می‌کند. رابطه پدر دختری بین آن‌ها شکل می‌گیرد اما در تندباد حوادث، عشق اولین قربانی است. برای تماشای این فیلم یک جعبه دستمال کاغذی هم دم دست بگذارید.

9- ژانر وحشت و ماورایی/ «نفرین شده»

یک فیلم ترسناک خالص که هم هیجان فیلم‌های اسلشر را دارد، هم تکاپوی ذهنی فیلم‌های معمایی و هم ترس فیلم‌های ماورایی‌را. داستان درباره یک روستای قدیمی در انگلستان است که اهالی‌اش توسط یک نیروی مرموز اسیر جادوی سیاه و نفرینی تاریک می‌شوند. یک پژوهشگر وارد روستا می‌شود تا بتواند به اهالی کمک کند اما…

10- عاشقانه، مخصوص دورهمی دخترونه/ «بازی نفرت»

یکی از بهترین فیلم‌های عاشقانه چند سال اخیر هالیوود با حضور یک زوج موفق که هر دو کاریزماتیک هستند و ترکیب‌شان هم موفق و جذاب شده. دو کارمند نمونه که رقابت زیادی برای ارتقای شغلی دارند و از بد حادثه حسابی عاشق هم می‌شوند. برای همین نمی‌دانند ابراز عشق کنند یا رقابت کاری؟

دیدگاهتان را بنویسید