چاکرا های بدن انسان چیست؟

حتما در مورد چاکرا شنیده اید که از هندوستان آغاز شده و حالا به طور فراگیری در جهان گسترش یافته است .بطور اساسی نظریه چاکرا می گوید که بدن دارای چاکراها یا نواحی است که مانند مراکز انرژی عمل میکنند.این هفت چاکرای اصلی در یک خط مستقیم از قسمت لگن شروع می شود وتا بالای سر ادامه دارند.هر چاکراهی نشان دهنده یکی از هفت رنگ رنگین کمان است که هرکدام دارای قدرت درمانی و خواص منحصر به فردی هستند.این موضوع را نظریه پیشرفته رنگ می گوییم. ساهاسرارا شما را از مادیات گرایی به ماهیت واقعی زندگی که در آن لذت، اهداف و حس کنجکاوی بیشتری وجود دارد هدایت میکند و شروع به راهنمایی شما به دنیای خارج از خودتان میکند. برای مثال موجودات سیاه ژوپیتر به نور آبی نیاز دارن. و يا مثلاً در جايي ۱۰۰ درصد تاريک مانند حمام (که طبق روايتی جن ها نيز در آن بسيار رفت و آمد دارند) برای چند دقيقه ای بمانيد و به اين موجودات فکر کنيد. هفت چاکرای اصلی بدن باید همگی با هم باز شوند اینکه ما فقط بر روی یک چاکرا کار کنیم تا فعال شود اما چاکرای دیگری بسته باشد فایده ای ندارد. اما در کشورهای دیگری همچون برزیل، چین، استرالیا و آمریکا نیز معادن این سنگ وجود دارد.

به خاطر همین هست که برای یک شخص ناوارد به احضار و یک ساحر دروغین، هیچ یک از روشهای احضار موجود در تمام کتابها به درستی کار نمیکنن و به جای عوض کردن روش احضارتون به پرورش قوای معنوی درونی تون بپردازید. حتی درک افکار شما و ترجمه اونها به زبان اون موجود و رسیدن اون پیام بهش نیاز به درجه معنوی بالای شما و پرورش ذهنی تون داره و تنها خواندن اوراد برای این منظور کافی نیستن. با انجام احضار و خواندن اوراد ویژه، اگر در شرایط آگاهی بالا باشن نیروی لازم رو برای تبدیل زبان اوراد به زبان اون موجود ایجاد میکنن و اون موجود صدای اونها رو میشنوه. از طرفی اگر ساحر قصد و نیت منفی برای احضار داشته باشه در این صورت موجودات منفی و شیاطین به راحتی جذبش میشن. یک سری از موجودات هم ممکنه از سر ترحم و کمک جزئی به کمک ساحر بیان اون هم اگه احتمال آزار دیدن و تسخیر شدنشون توسط ساحر نباشه و مشکلی براشون ایجاد نکنه. همهی احساسات، ادراک، آگاهیها و هر چیزی را که ممکن است برای شما اتفاق بیفتد میتوان به هفت دسته تقسیم کرد و هر کدام از این دستهها به یکی از چاکراها پیوسته است.

هیچ آشفتگی خاطری وجود ندارد، تنها صلح، سکوت، آرامش روی بالاترین قله ی کوهستان، بالاترین جایی که می توانید به سرچشمه دست پیدا کنید، به خداوند. چاکراها مراکز انرژی ای هستند که اطلاعات و انرژی نیروی زندگی را از طریق شبکه های عصبی، هورمون ها و احساسات دریافت و پخش می کنند. بنابراین یک احضار کننده حرفه ای خودش باید فضای مناسب رو برای احضار شدن موجود توسط بخور که نماد فیزیکی شدن اونهاست ایجاد کنه و به هیچ وجه اجازه نده خود اون موجود این کار رو انجام بده و فضا رو مورد استفاده بهره وری خودش قرار بده. اگه اینها رعایت نشه ممکنه موجود دیگه ای که برای اون رنگ اشتباه مناسب هست ظاهر بشه و یا اصلا احضار جن و … چرا در احضار جن و یا موجودات دیگه باید محیط رو آماده کنیم و مثلا از بخور استفاده کنیم؟ خیلی از افراد دنبال روش میانبر احضار جن هستن و ازم درخواست میکنن یه ورد بهشون بدم که کولاک کنه و جن بیاره و مطیع اونها بشه ولی وقتی دلایلم رو داخل این پست بخونید دیگه هیچ وقت از این نوع درخواستهای کودکانه نخواهید کرد. حتی رنگ محیط هم برای نوع موجودات مهم هست. نه تنها باید از بخور برای آماده سازی محیط استفاده کرد بلکه باید نسبت به نوع اون موجودی که میخوایم احضار کنیم از عناصر صحیح استفاده کنیم.

همانطور که به شما کمک می کند تا به حالت های بالاتر آگاهی، خودآگاهی بیشتر، تسلط احساسی عمیق تری دست یابید، ضمن اینکه به راحتی استرس روز را کنترل می کنید. اگر ما بخواهیم به حمایت معنوی دست یابیم، باید اطمینان حاصل کنیم که از انرژی ما فقط برای خیر استفاده می کنیم. یکی از چاکراهایی که همه به آن تاکید دارند تکنیک استفاده از چاکراهای کف دست است. در کالبد بدن انسان در حدود 72 هزار نادی وجود دارد که چاکرا ها بر روی نادی های اصلی قرار داشته و در ستون فقرات امتداد دارند. درمان گر کف دستش را که از انرژی و پرانا و نیروی بسیاری برخوردار است روی قسمتی از بدن مراجعه کننده که درد دارد می گذارد سپس تمرکز می گیرد و اصولا با چشمان بسته این کار را انجام می دهد و سعی می کند که با چشم دل تجسم کند که انرژی از کف دستانش وارد بدن بیمار می شود این کار شاید مدت بسیار زیادی طول بکشد و شاید حتی چندین روز مراجعه کننده مجبور باشد که این درمان را ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید