چه غذاهایی برای جلوگیری از موخوره چیست؟

برای مشاهده برندها و محصولات بیشتر میتوانید روی دکمه زیر کلیک کرده و اقدام به خرید اینترنتی دستگاه موخوره گیر از فروشگاههای آنلاین کنید. بعد از استفاده ازدستگاه موخوره گیر موها ظاهری زیبا و مرتب و یکدست خواهد داشت. علاوه بر از بین بردن موخوره، موجب شادابی موها نیز میشود و شکستگی تارهای مو را از بین می برد. صاف کردن مو با نوشابه! این نوع برس برای صاف کردن موهای مواج و به دلیل صرفه جویی در زمان برای مدل دادن به مو استفاده میشود. این شامپوهای شفابخش قادر هستند موهای شما را به زندگی برگردانده و قدرت لازم برای صاف و سالم ماندن را به آنها ببخشند. همچنین برای تقویت موهای خود میتوانید از ویتامینهای گروه B، D و E استفاده نمایید. این دستگاه موخوره شارژی دارای یک باتری قابل شارژ است که میتوانید آن را در مسافرتهای طولانی مدت نیز بههمراه داشته باشید. موخوره حالت موهایتان را خراب میکند و کم کم دوران دیگر نمیتوانید مو های خوش فرم و خوش حالت همیشگی را داشته باشید.

همانطور که اشاره کردیم موخوره میتواند در اثر استفاده از مواد شوینده برای مو یا دستگاههایی که تولید گرما میکنند ایجاد شود. همچنین می تواند در نازک شدن یا تنک شدن مو هم مؤثر باشد. علاوه بر این، بهترین کار این است که از برس یا شانه مناسبی استفاده کنید تا چربی طبیعی سر را از ریشه تا نوک مو به طور برابر پخش کند؛ بنابراین برس مناسب باعث میشود که گره خوردگیهایی که از ریشه تا نوک مو ایجاد شده اند، باز شده و موها درخشندگی طبیعی پیدا کنند. شامپوهایی که حاوی پروتئینهای مورد نیاز مو، آنتیاکسیدانها، سرامیدها، ویتامینهای گروه B، لیپیدها و روغنهای سودمند گیاهی هستند، انتخاب بسیار مناسبی برای جان دادن به این موها هستند. از جمله کارهای اشتباه، شانه زدن موهای مرطوب، استفاده بیش از حد از سشوار و دیگر دستگاههای گرمایشی، استفاده بیش از حد از ژل و واکس و اسپری مو، و استرس میباشد. برس تونلی: هوا از این نوع برس عبور میکند، و همین امر برای مدل دادن به موها بهترین است، زیرا به خشک کردن مو سرعت داده و تضمین میکند که موها بیش از حد خشک نمیشوند. این ماده ژلمانند از آنزیمهای پروتئولیتیک تشکیل شده که برای از بین بردن سولهای مرده پوست سر و تقویت رشد موها کاربردی به نظر میرسد.

موخوره گرهی: در این نوع از موخوره ساقه موها گره خورده به نظر میرسد اما زمانی که به آن دقت کنید متوجه میشوید که واقعا گره نیستند و با آسیب وارده به مو در هم تنیده شده اند. حتی با اولین بار استفاده، نرم و لطافت موها را احساس خواهید کرد. بگذارید ۱۰ الی ۱۵ دقیقه نرم کننده روی موها بماند و سپس با آب سرد موها را آبکشی کنید. موها از انتهای ساقه شروع به جدا شدن و تکه تکه شدن می شوند. در عین حال موهای برس که از هم جدا و تکیتکی باشند بهتر از موهای به هم چسبیده است. این امر به خصوص برای موهای خشک و کمی آسیب دیده که زودتر شکننده میشوند خیلی مناسب است. این دو عامل، دو فاکتور مهم برای برس محسوب میشوند. موهای نایلونی انعطاف بیشتری دارند و کمتر موجب آسیب رساندن به موهایتان میشوند. • موهای خود را مرتب کوتاه کنید هر 10 تا 12 هفته این کار برای سالم نگه داشتن موها و جلوگیری از موخوره بسیار مفید است. برخلاف اشتباه بسیاری از افراد، نباید شامپو را از کف سر مالید و بعد به نوک موها رسید.

شانه دندانه درشت: شانه ایست با دندانههایی دور از هم که گره خوردگی مو را باز میکند، که برای پخش کردن شامپو یا نرم کننده در حین شستشوی مو هم استفاده میشود. این برسها برای باز کردن گرههای مو و وز نکردن مناسب و عالی هستند. بهترین استفاده از آن باز کردن گرههای مو است. موخوره TRICHOPTLOSIS اصطلاحی است که هنگانی که انتهای مو دو یا چند شاخه میشود به کار می رود.وقتی مو دچار موخوره می شود در واقع کوتیکول مو در قسمت انتهایی مو صدمه دیده ودر این مواقع مو زبر و بسیار شکننده خواهد شد. تا آنجا که بسیاری از عوامل پیرامون ما و یا کارهایی که عادی تلقی میکنیم، میتوانند به موها صدمه بزنند. استفاده از ترکیبات شیمیایی و دکلره روی موها را به حداقل برسانید. و موها را سنگین نمی کند. توجه داشته باشید قبل از استفاده دستگاه موخوره گیر، موها را حتما شسته و کاملاً خشک نمایید. اما وقتی کار از کار گذشت و انتهای موها دو شاخه و وز شد، باید قبل از هرچیز به دنبال راه حل باشیم تا موخوره تمام طول مو را فرانگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید