کری خواننده پاپ پرسپولیسی برای استقلالی ها

کری خواننده پاپ پرسپولیسی برای استقلالی ها

آصف آریا خواننده پاپ کشور این روزها یکی از پرطرفدارهای کشور است و نسل جوان به کارهای او علاقه زیادی دارند.

آصف به شدت فوتبالی است و اخبار فوتبالی را مو به مو دنبال می‌کند. آریا ترسی از طرفداری از تیم مورد علاقه اش ندارد و می‌گوید عاشق پرسپولیس است. با این خواننده گفت و گویی فوتبالی ترتیب دادیم که در ادامه می‌خوانید.

آصف پرسپولیسی هستی یا استقلالی؟

با افتخار پرسپولیسی هستم و از بچگی عاشق این تیم بودم. تقریبا همه بازی‌های پرسپولیس را دنبال می‌کنم و تحت هر شرایطی از پرسپولیس حمایت می‌کنم.

در بین تیم‌های خارجی طرفدار کدام تیم هستی؟

رئال مادرید را خیلی دوست دارم و طرفدار بهترین تیم باشگاهی اروپا هستم.

بازیکنان مورد علاقت چه کسانی هستند ؟

در بین بازیکنان ایرانی علی دایی، احمدرضا عابد زاده ، علی کریمی‌، کریم باقری و سیدجلال حسینی را خیلی دوست دارم. در بین خارجی‌ها هم دیوید بکهام، بوفون، لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و پیرلو را دوست دارم و همیشه آن‌ها را دنبال می‌کردم.

به نظرت امسال کدام تیم قهرمان ایران می‌شود؟

به جز علاقه قلبی که به پرسپولیس دارم با علم به این که پرسپولیس مهاجم جدیدی جذب نکرده همچنان این تیم رو شانس اول قهرمانی می‌دانم .

برای این که شرایط فوتبال ایران متفاوت است و تیم‌هایی مثل استقلال، سپاهان و تراکتور به دلیل جذب مربی خارجی جدید و عدم شناخت از لیگ و بازیکنان ایرانی شانس زیادی برای قهرمانی ندارند و در راه قهرمانی تنها حریف سخت پرسپولیس را فولاد خوزستان می‌دانم.

جام جهانی هم در پیش است. در خصوص حضور تیم ملی و شرایط فعلی چه نظری داری؟

با توجه به اتفاقاتی که افتاده و حواشی به وجود آمده، بر خلاف دوره‌های قبل سطح انتظارات از تیم ملی کاهش پیدا کرده است و همین موضوع می‌تواند برگ برنده ما در جام جهانی باشد. من در عین حال به شدت خوش بین هستم و به تک تک بچه‌های تیم ملی اعتقاد دارم و برایشان از خدای بزرگ بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

به نظرت تیم ملی می‌تواند از گروهش صعود کند؟

به نظرم ایران امسال می‌تواند پدیده جام جهانی باشد و در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. شک ندارم بچه‌ها می‌درخشند و بهترین بازی‌ها را به نمایش می‌گذارند.

به نظرت خوانندگی سخت تر است یا فوتبال بازی کردن ؟

به نظرم این سوال اساسا نمی‌تواند خیلی سوال درستی باشد. به دلیل این که هر رشته ای مشکلات خودش را دارد. اما تنها چیزی که می‌دانم این است که در همه جای دنیا هر رشته ای که به شهرت و در آمد زیاد ختم می‌شود، موانع و مشکلات انسانی و غیر انسانی زیادی سر راه آدم‌های آن رشته قرار می‌گیرد و باید با تمام وجود برای رسیدن به قله‌های موفقیت جنگید. در عین حال باید دانست که نهایتا هر آن چه که هست از نگاه خدا و لطف و عشق مردم است.

اگر خواننده نمی‌شدی دوست داشتی فوتبالیست شوی ؟

فوتبالیست نه اما به شدت به مربیگری فوتبال علاقه مندم و جزو کارهایی بود که اگه آرتیست نمی‌شدم شاید در آن رشته توانایی خودم رو محک می‌زدم. با این حال اگر صد بار هم به دنیا بیایم ، باز هم همین مسیر را طی می‌کنم چون معتقدم که هنر به شدت اعجاب انگیز است و اگر بخواهم در یک کلمه هنر را تعریف کنم، می‌توانم بگویم که هنر خود زندگی است.

دیدگاهتان را بنویسید